M jak miłość (odc. 1488): Ostanie spotkanie Julki i Pawła. Joanna Kuberska odchodzi z serialu

W M jak miłość Paweł (Rafał Mroczek) i Julka (Joanna Kuberska) spotkają się po raz ostatni. Jak będzie wyglądało ich pożegnanie? To będzie bardzo przykra scena. Szczególnie dla Kryszakówny, której świat w jednej chwili legnie w gruzach.

CO SIĘ WYDARZY W 1488 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 27.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W M jak miłość Pawłowi ciężko ułożyć sobie życie uczuciowe. Zdrada Ali (Olga Frycz) była ciosem w serce i na dobre zrujnowała jego umiejętność nawiązywania damsko-męskich relacji. Nic więc dziwnego, że jego związek z Julką nie przetrwał próby czasu. A wszyscy im kibicowali!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1488) Basia wróci do Pawła. Razem będą leczyć złamane serca

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) maczała w tym palce i starała się ratować związek syna, gdy tylko była taka potrzeba. Basia (Gabriela Raczyńska) też życzyła Zduńskiemu szczęścia i miała nadzieję, że ojczym w końcu będzie szczęśliwy. Niestety… Jego upadek jeszcze potrwa.

W 1488 odcinku M jak miłość Paweł i Julka spotkają się po raz ostatni. To będzie wyjątkowo przykry dzień dla Kryszakówny:

– Już jakiś czas temu podjęłam tę decyzję… Kinga nie była zachwycona, ale poszła mi na rękę. Firma taty całkiem nieźle się rozkręca, ale ojcu i Jarkowi przydałoby się jakieś wsparcie…
– Zdecydowałaś się odejść z pracy… ze względu na mnie?
– To trochę bardziej skomplikowane… Ale teraz… to jest już bez znaczenia. Muszę się spakować i jadę… – powie Pawłowi Julka i na zawsze zniknie z serialu…

Będziecie tęsknić?

Zobacz: M jak miłość. Paweł ma obsesję na punkcie Kingi! Zacznie nękać bratową? 


×
×