M jak miłość (odc. 1488): Pożegnanie Julki i Pawła. Ich ostatnie spotkanie będzie przygnębiające

W M jak miłość Paweł (Rafał Mroczek) i Julka (Joanna Kuberska) już niedługo spotkają się po raz ostatni. Jak będzie wyglądało ich pożegnanie? To będzie bardzo przykra scena. Szczególnie dla Kryszakówny, której świat w jednej chwili legnie w gruzach. 
M jak miłość (odc. 1488): Pożegnanie Julki i Pawła. Ich ostatnie spotkanie będzie przygnębiające

CO SIĘ WYDARZY W 1488 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 27.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W M jak miłość Pawłowi ciężko ułożyć sobie życie uczuciowe. Zdrada Ali (Olga Frycz) była ciosem w serce i na dobre zrujnowała jego umiejętność nawiązywania damsko-męskich relacji. Nic więc dziwnego, że jego związek z Julką nie przetrwał próby czasu. A wszyscy im kibicowali!

Zobacz: M jak miłość (odc. 1488) Basia wróci do Pawła. Razem będą leczyć złamane serca

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) maczała w tym palce i starała się ratować związek syna, gdy tylko była taka potrzeba. Basia (Gabriela Raczyńska) też życzyła Zduńskiemu szczęścia i miała nadzieję, że ojczym w końcu będzie szczęśliwy. Niestety… Jego upadek jeszcze potrwa.

W 1488 odcinku M jak miłość Paweł i Julka spotkają się po raz ostatni. To będzie wyjątkowo przykry dzień dla Kryszakówny, która dowie się, że jej matka została potrącona przez samochód i trafiła do szpitala. Zduński odwiezie ją na miejsce, ale po drodze panować będzie grobowa cisza.

Tuż pod szpitalem dziewczyna da Pawłowi do zrozumienia, że nie chce jego towarzystwa i wsparcia. Poprosi, by dał jej spokój i odjechał. Nie chce, by interesował się jej losem i losem jej bliskich. To definitywny koniec! Czy Paweł będzie posłuszny, posłucha i odjedzie? To będzie ich ostatnie spotkanie. Wkrótce Julka zniknie z serialu, a Paweł znów będzie musiał szukać nowej potencjalnej partnerki. Oby tylko nie przelał całej swojej miłości na Kingę (Katarzyna Cichopek)!

Zobacz: M jak miłość. Paweł ma obsesję na punkcie Kingi! Zacznie nękać bratową? 


×
×