M jak miłość (odc.1488): To Kamil odkryje, kto zabił Skalskiego?

Moment odkrycia, kto tak naprawdę zabił Artura Skalskiego ( Tomasz Ciachorowski), psychopatę z M jak miłość, zbliża się wielkimi krokami. Czy teraz to prawnik Kamil Gryc ( Marcin Bosak) odkryje prawdziwą tożsamość mordercy Skalskiego?

M jak miłość odc. 1488 Agata Rzeszewska ( Ciotka Artura) i Marcin Bosak ( Kamil Gryc)

CO SIĘ WYDARZY W 1488 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 27.01.2020 NA ANTENIE TVP2 

To, że zabił go Olek ( Maurycy Popiel) w obronie własnej wiedzą jego najbliżsi z M jak miłość. Zarówno brat Marcin ( Mikołaj Roznerski), jak i była żona Artura Iza (Adriana Kalska). Prawdopodobnie domyśla się też Agnieszka (Magdalena Walach) i  obecna ukochana Olka, Aneta  (Ilona Janyst). Olek w 1488 odcinku M jak miłość wyzna Anecie, że zdecydował się zostać w Polsce, choć w kraju cały czas grozi mu aresztowanie. 

– Ucieczka niczego nie zmieni… I jeśli coś ma się wydarzyćjestem gotowy stawić temu czoła! 

Ale tego, co wiedzą bliscy Olka z M jak miłość nie wie jeszcze policja. Zaś ciotka Artura (Agata Rzeszewska) po prostu domyśla się, że Skalski nie zyje. Tak powiedziała jej wróżka.  Starsza pani jest o tym przekonana. I tą myślą podzieli się z krewnym Artura, mecenasem Grycem.

Zobacz: M jak miłość (odc.1487): Zgwałcona Lilka zabije siebie i dziecko?

Ciotka Artura spotka się  z Kamilem i poprosi krewniaka, by pomógł jej Skalskiego odszukać. A raczej: odnaleźć jego mordercę. 

– Wszyscy uważają, że zwariowałamTak, nie jestem w stanie przedstawić żadnego dowodu, ale mam pewnośći po prostu wiem, że Artur nie żyje! – powie Kamilowi podczas spaceru.

  Prawnik wyzwanie podejmie i obieca seniorce, że rozpocznie prywatne śledztwo. 

– Mam wobec Artura długPoważny dług. Gdyby nie poratował mnie wtedy swoimi pieniędzmi… Nie wiem, czy mi się uda. Ale dobrze, spróbuję się czegoś dowiedzieć! 

Z pewnością Gryc ma swoje źródła informacji na policji. Może jemu szybciej uda się ustalić przebieg zdarzeń. Albo dotrzeć do Olewicza (Tomasz Dedek). Mężczyzna przecież wciąż ma filmik, na którym widać Olka zakopującego ciało Artura w lesie.

 Czytaj: Małgosia Chodakowska wróci do „M jak miłość”?! To Nina jej pomoże

Co prawda mężczyzna za wyleczenie mu żony obiecał lekarzowi, że go nie użyje przeciwko niemu. Ale Kamil to szczwany prawniczy lis i na pewno będzie potrafił podejść kogoś takiego jak Olewicz z M jak miłość...


×
×