M jak miłość (odc.1489): Aneta namówi Olka na ślub. Tak uchroni go przed odsiadką

Aneta (Ilona Janyst) z M jak miłość użyje wielu nieczystych chwytów, byle tylko wyjść za mąż za Olka (Maurycy Popiel). Będzie to nie tylko szantaż oraz seks... Co jeszcze? 

M jak miłość odcinek 1489, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)


CO SIĘ WYDARZY W 1489 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2 

Lekarka z M jak miłość po raz kolejny przypomni swemu partnerowi, zabójcy Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski), że ten obiecał jej ślub. Inaczej… Aneta nie będzie taka miła i doniesie na niego policji. Chodakowski dosadnie podsumuje rozmowę z ukochaną: 

– Małżeństwo albo więzienie… Nie dałaś mi dużego wyboru – westchnie Chodakowski. 

 Aneta jednak zacznie go przekonywać w 1489 odcinku M jak miłość,  i to nie tylko udanym seksem, że go kocha, i że nie może całe życie uciekać przed wymiarem sprawiedliwości jak zaszczute zwierzę. Ale Olek podkreśli, że już zaczął rozmowy z niemieckim szpitalem w sprawie przeprowadzki i tak łatwo nie można wszystkiego zmienić. Olek wyszedłby wtedy na niezdecydowanego bałwana.

Czytaj: Iga Krefft odejdzie z M jak miłość?

Aneta mimo wszystko będzie nalegać na to, by w Polsce pozostał. Podsunie mu argument, że po prostu zmienił zdanie. Olek, który zdaje się będzie miał po prostu dosyć wiecznego piłowania go w sprawie ślubu obieca Anecie, że wszystko jeszcze raz przemyśli. Zaś lekarka rozpocznie swe zakulisowe działania, by jeszcze bardziej przekonać Chodakowskiego do pozostania w kraju.  

Zobacz: M jak miłość (odc. 1491): Seryjny gwałciciel to sprawca ciąży Lilki?

Kryńska jednak uważa Olka za, delikatnie mówiąc, mniej inteligentnego od niej.  

– Bo widzisz, skarbie, faceci, którzy potrzebują ręcznego sterowania. Tylko wtedy mogą osiągnąć pełnię szczęściausłyszy Olek. 

Ręczne sterowanie Olkiem

Aneta niebawem pokaże, co w jej przypadku oznacza owo ręczne sterowanie. Poprosi szefa ich kliniki, by sowitą podwyżką przekonał Chodakowskiego do zostania w Warszawie. Kiedy Olek dowie się o tym, znajdzie się pod ścianą. 

 – Szef, żeby mnie zatrzymać, oferuje podwyżkę, a koledzy zazdroszczą mi takiej… energicznej kobiety. Chyba zostanę, skoro mam z tego same zyski. Z tobą chyba jeszcze nikt nie wygrał- stwierdzi, gdy Aneta po raz kolejny przypomni mu o ślubie.

Tylko czy takie wymuszenie ma jakikolwiek sens. Bo Olek z M jak miłość wcale nie kocha Anety 


×
×