M jak miłość (odc. 1489): Ciało Artura wykopane? Olek wpadnie w ręce policji

Już niedługo w M jak miłość okaże się, że Olek (Maurycy Popiel) popełnił jeden poważny błąd ukrywając ciało Artura (Tomasz Ciachorowski). I to wcale nie dlatego, że wszystko widział Olewicz (Tomasz Dedek).
M jak miłość odc 1475, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

CO SIĘ WYDARZY W 1489 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W M jak miłość Olek zamordował Artura z zimną krwią, a potem zakopał jego ciało nieopodal domku nad jeziorem. Wszystko widział wścibski sąsiad Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) i zarejestrował obraz kamerą, żeby szantażować Chodakowskiego. Szybko jednak przeszedł na jego stronę, gdy lekarz uratował życie jego żony.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1485) Janek będzie miał dziecko z Sonią? 

W 1488 odcinku policja znów zacznie węszyć wokół tajemniczej sprawy. Jakubowi (Krzysztof Kwiatkowski) wyda się dziwne to, że bracia Chodakowscy przestali interesować się sprawą. Skupi się więc na nich jako na potencjalnych podejrzanych!

W tym czasie Olewicz zorientuje się, że ciało Artura zostało płytko zakopane i dzikie zwierzęta lub policyjne psy bez problemu będą mogły je wykopać! Czy pomoże Olkowi i na własną rękę lepiej ukryje zwłoki? A może po prostu spotka się z mordercą i zasugeruje, że powinni zrobić to razem.

Śledczy jeszcze raz przesłuchają także Izę. Lewińska już wie, że to jej szwagier stoi za morderstwem, a Artur wcale nie wyjechał. Czy jej zeznania obciążą Olka? Możliwe, że Karski zauważy coś dziwnego w jej zachowaniu i sprawa się wyda! Nie jest już przecież tajemnicą, że Olek trafi przed sąd, a bronić go będzie Budzyński (Krystian Wieczorek). Możliwe, że to właśnie Iza wpakuje go za kraty…

Czytaj: M jak miłość: Łukasz rzuci Katię dla Agi? Ale się porobiło!

 


×
×