M jak miłość (odc. 1489): Grzegorz Chodakowski wróci do Polski. Odkryje tajemnicę Olka?

Grzegorz (Wojciech Majchrzak) wyjechał z Polski już dwa lata temu i prowadził tam interes budowlany. Teraz wróci do M jak miłość! Czy przy okazji pozna mroczny sekret swoich synów?
M jak miłość (odc. 1489): Grzegorz Chodakowski wróci do Polski. Odkryje tajemnicę Olka?

CO SIĘ WYDARZY W 1489 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 1489 odcinku M jak miłość pierwszy raz od dawna na ekranie pojawi się Grzegorz. Chodakowski wróci do Warszawy i będzie miał jeden cel – odzyskać ukochaną Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska). Bez wahania przyjmie więc zaproszenie Marcina (Mikołaj Roznerski) na rodzinny obiad, na którym będzie miał okazję zbliżyć się do byłej żony.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1489) Ciało Artura wykopane? Olek wpadnie w ręce policji

Chodakowskiego seniora w ciągu ostatnich dwóch lat widzieliśmy na ekranie tylko raz, ale wszystko wskazuje na to, że teraz się to zmieni. I kto wie, może Aleksandra da mężowi drugą szansę? W końcu romans z Krajewskim (Grzegorz Wons) nie będzie należał do udanych…

Grzegorz nie wie jednak, jak wiele wydarzyło się podczas jego nieobecności. Marcin i Iza (Adriana Kalska) musieli ukrywać się przed szaleńcem Arturem (Tomasz Ciachorowski), którego ostatecznie z zimną krwią zamordował Olek (Maurycy Popiel). Bracia ukrywają ten sekret przed rodziną, a o wszystkim wie jedynie Iza i Aneta (Ilona Janyst).

Zobacz: M jak miłość (odc. 1488) Serce Magdy nie wytrzyma. Budzyńska jest w ciąży?

Czy Chodakowski senior zauważy, że jego synowie zachowują się dziwnie? Czy zostanie wspólnikiem w całej tajemniczej akcji morderstwa? Stanie się tak, jeśli pozna prawdę i nie zgłosi tego na policję. A to przecież mało prawdopodobne, by doniósł na własne dzieci.


×
×