×

M jak miłość (odc. 1489): Iza zaliczy wpadkę na komisariacie. Wkopie Olka przed policją?

Ten tydzień w M jak miłość będzie wyjątkowo emocjonujący dla fanów Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Nie dość, że para zaręczy się po raz drugi, to jeszcze Lewińska stawi się na komisariacie, żeby zeznawać w sprawie zaginięcia Artura (Tomasz Ciachorowski). Niestety popełni błąd… 

CO SIĘ WYDARZY W 1489 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2

W 1489 odcinku M jak miłość Iza będzie miała poważne powody do niepokoju. Funkcjonariusze będą chcieli, by sprostowała swoje zeznania. Teraz Lewińska już wie, co stało się z Arturem. Czy przypadkiem wyda Olka (Maurycy Popiel) policji?

[wp_quiz id=”816″]

Tego dnia Aneta (Ilona Janyst) z zrobi wszystko, żeby dziewczynę odpowiednio przygotować – tak, by śledczy nie zorientował się, że tym razem kłamie.

Sprawdź: M jak miłość (odc 1489) Iza po raz drugi przyjmie oświadczyny Marcina. Znamy dokładną datę ślubu!

– Krótkie zdania, mów spokojnie, ze zdecydowaną miną, odpowiadaj tylko na pytania, sama się nie wyrywaj… Nie możesz tego zawalić. Teraz od ciebie zależy całe życie Olka…
– Myślisz, że tego nie wiem?!

Ale gdy Lewińska zacznie w końcu zeznawać… od razu zaliczy „wpadkę”. Będzie zdenerwowana i na pytania śledczych, Kiedy ostatni raz widziała Skalskiego? Czy po tym ataku jakoś się do odzywał, wybuchnie:

– Nie, już panu mówiłam, że nie!
– Dlaczego się pani tak bardzo denerwuje?…
– Bo to była i nadal jest dla mnie potworna trauma! To był bardzo zły człowiek…
– Dlaczego… „był”?

I tu Iza da policjantom pole do popisu. Poniekąd wyzna przecież, że wie o śmierci Sklaskiego. Czy ktoś wpadnie na odpowiedni trop? Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) już jakiś czas temu podejrzewał, że bracia Chodakowscy są zamieszani w podejrzane „zniknięcie” swojego prześladowcy.

Czytaj: Małgosia Chodakowska wróci do „M jak miłość?! To Nina jej pomoże

 

Może Cię zainteresować