×

M jak miłość (odc. 1489): Ktoś znajdzie i sprofanuje ciało psychopaty Skalskiego!

Ten moment w M jak miłość musiał kiedyś nadejść. Zwłoki zabitego przez Olka (Maurycy Popiel) Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) zostaną odnalezione. Odkrycie może być przerażające, bo prawdopodobnie dojdzie do ich profanacji.

CO SIĘ CO WYDARZY W 1489 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Jak się okaże w 1489 odcinku M jak miłość odbędzie się Msza za zmarłego Artura i jego pogrzeb. Choć był wyjątkową kanalią, jego ciotka (Agata Rzeszewska) wspomina go dobrze. Pogrzeb zostanie wyprawiony jeszcze bez odnalezionego ciała. Ciotka Artura zawierzy wróżce, która wyjawi starszej pani, że Skalski na pewno nie żyje.

 Czytaj: Rafał Mroczek odejdzie z M jak miłość?!

Ale zwłoki Artura z M jak miłość odnajdą się. Odkrycia ich dokona Olewicz (Tomasz Dedek), ten sam człowiek, który nagrał, jak Olek zakopywał martwego Skalskiego nocą w Lesie. Jak się okaże, młodszy Chodakowski specjalnie się nie postarał ukryć dobrze ciała. Wykopał zbyt płytki grób na ciało psychopaty Artura. I jego ciało bez zbytniego wysiłku może odkopać jakieś zwierzę i sprofanować.

Zobacz: M jak miłość (odc.1488): To Kamil odkryje, kto zabił Skalskiego?

Od tego byłoby już blisko do odnalezienia gnijącego w ziemi trupa Skalskiego przez policję. A co za tym idzie – szybkiego znalezienia zabójcy. Olek zostawił z pewnością mnóstwo śladów na ciele swojej ofiary. Zakopując zwłoki miał nadzieję, ze nikt nigdy ich nie odnajdzie – przynajmniej do czasu, gdy zostaną same kości.

Ale najwyraźniej znów się przeliczył. Intuicja będzie mu podpowiadała w 1489. odcinku M jak miłość, by wyjechać z polski na zawsze i w ten sposób uniknąć nieprzyjemności i kary za zabójstwo. Co prawda popełnione w obronie własnej oraz w obronie Izy (Adriana Kalska). Ale przecież Chodakowski to lekarz i nie wolno mu skrzywdzić człowieka.

Może Cię zainteresować