×

M jak miłość (odc. 1489): Iza po raz drugi przyjmie oświadczyny Marcina. Znamy dokładną datę ślubu!

Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) z M jak miłość po raz kolejny się zaręczą w 1489 odcinku serialu! Najpierw co prawda czeka ją przesłuchanie, ale potem będzie tylko miło. No i  data ślubu wreszcie zostanie wyznaczona.

CO SIĘ WYDARZY W 1489 ODCINKU  „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Zanim jednak dojdzie do zaręczyn, Iza w 1489. odcinku M jak miłość będzie musiała stawić się na policji. Śledczy chcą wyjaśnić sprawę zaginięcia psychiatry Darii Koneckiej (Ewelina Gnysińska). Iza przed kolejnym przesłuchaniem wpadnie w panikę.

 Zobacz: Już dziś w „M jak miłość „Kinga zdradzi męża z jego bratem bliźniakiem. Widzowie są oburzeni [wideo]

[wp_quiz id=”816″]

Aneta (Ilona Janyst)  z M jak miłość zrobi wszystko, by dziewczynę odpowiednio przygotować – tak, by śledczy nie zorientował się, że tym razem kłamie.

– Krótkie zdania, mów spokojnie, ze zdecydowaną miną, odpowiadaj tylko na pytania, sama się nie wyrywaj… Nie możesz tego zawalić. Teraz od ciebie zależy całe życie Olka…
– Myślisz, że tego nie wiem?!

Ale gdy Lewińska zacznie w końcu zeznawać… od razu zaliczy „wpadkę”. Będzie zdenerwowana i na pytania śledczych, Kiedy ostatni raz widziała Skalskiego? Czy po tym ataku jakoś się do odzywał, wybuchnie:

– Nie, już panu mówiłam, że nie!
– Dlaczego się pani tak bardzo denerwuje?…
– Bo to była i nadal jest dla mnie potworna trauma! To był bardzo zły człowiek…
– Dlaczego… „był”?

Czytaj: Małgosia Chodakowska wróci do „M jak miłość?! To Nina jej pomoże

Gdy zdenerwowana Iza wróci do domu, Marcin urządzi ponowne zaręczyny. Na obiad sprosi całą rodzinę. Chodakowski zapowie bliskim, że ma szykować się na wesele, bo odwrotu już nie będzie. Ślub w M jak miłość zbliża się wielkimi krokami:

– Ślub w ostatnią sobotę października… I tym razem nikt i nic już nam w tym nie przeszkodzi!

Nieświadomy, że nad ich związkiem znów zbierają się czarne chmury… I że ich miłość nadal może zniszczyć Artur – nawet zza grobu. Wciąż bowiem policja nie wie, że Skalski nie żyje i że zabił go Olek ( Maurycy Popiel)…

Może Cię zainteresować