M jak miłość (odc.1489): Olewicz wykopie ciało Artura?!

Olewicz (Tomasz Dedek) z M jak miłość tak bardzo będzie chciał się odpłacić Olkowi  (Maurycy Popiel) za uratowanie jego ukochanej żony, że zrobi coś strasznego...ze zwłokami Artura (Tomasz Ciachorowski).
M jak miłość, Olewicz (Tomasz Dedek), Olek (Maurycy Popiel)

CO SIĘ WYDARZY W 1489 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 28.01.2020 NA ANTENIE TVP2

Jak pamiętamy, Olek z M jak miłość zakopał zwłoki psychopaty Skalskiego nocą w gęstym lesie. Nie aż tak rak gęstym, by go nikt nie zauważył. A zauważył niejaki Tomasz Olewicz. Mężczyzna chciał wykorzystać swoje nagranie do szantażowania Olka, ale Chodakowskiemu udało się wywinąć z tej opresji. Żona Olewicza zachorowała i tylko tak zdolny chirurg jak Olek mógł ją uratować. Emeryt postanowił więc, że już nie będzie szantażował młodego lekarza. Przyjdzie też moment, że jeszcze bardziej konkretnie mu się odwdzięczy. Jak?

 Zobacz: M jak miłość (odc.1491): Seryjny gwałciciel sprawcą ciąży Lilki?

W 1489. odcinku M jak miłość Olewicz przypadkowo dowie się, że jeden z jego znajomych przypadkowo interesuje się miejscem pochowku Artura. Ponieważ ciało psychopaty jest bardzo płytko zakopane, pies tego znajomego wędkarza wyczuje trop i zacznie węszyć i kopać. Zresztą mężczyzna zapyta Tomasza, dlaczego jego pies tak tam wariuje. Będzie chciał wiedzieć, czy Olewicz wie, co może znajdować się pod ziemią obok brzezinki. I zagrozi, że pójdzie z saperką i zacznie kopać pod drzewami. Olewicz przerazi się nie na żarty i zacznie uspokajać znajomego. W duchu jednak będzie przerażony, że mężczyzna może zacząć kopać w lesie i wykopać gnijącego trupa człowieka.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1498): Grzegorz Chodakowski wróci do Polski. Odkryje tajemnicę Olka?

Niedługo potem pojedzie też do szpitala, gdzie wciąż leży jego żona… ostrzec Olka i oddać pieniądze, które od niego dostał. Ale o niepokojącej go sprawie nic mu nie powie. Sam pojedzie za to do lasu i … zacznie kopać. Ale nie chce zaszkodzić Olkowi. Jedynie wykopać ciało Artura, by następnie je przenieść. Wszystko to z wdzięczności za uratowanie życia żonie. Ale czy znajdzie ciało Skalskiego? Odpowiedz poznamy zapewne w 1489 odcinku M jak miłość.


×
×