×

M jak miłość (odc. 1490): Leszek wyjedzie do USA. Sławomir Uniatowski zniknie z serialu na zawsze?

Niestety tego można się było spodziewać. W 1490 odcinku M jak miłość Leszek (Sławomir Uniatowski) na zawsze wyjedzie z Polski. Tym samym zrezygnuje z walki o Joasię (Barbara Kurdej-Szatan). Czy kiedyś powróci?

CO SIĘ WYDARZY W 1490 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 09.02.2020 NA ANTENIE TVP2

Jeśli myśleliście, że Asia zwiąże się z przystojnym i bogatym biznesmenem Leszkiem, to niestety byliście w błędzie. Już w 1490 odcinku M jak miłość jego przygoda z serialem dobiegnie końca. Krajewski postanowi zamieszkać w USA. Skąd tak radykalna zmiana?

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1486) Podejrzane interesy rzucą cień na szczęście Izy i Marcina

Do tej pory dążył przecież do tego, żeby być jak najbliżej Joasi. To właśnie dlatego wynajął dom Michała (Paweł Deląg) na ul. Wietrznej. Wszystko się zmieniło po tym, jak do Polski wrócił Ostrowski, jak jego ukochana straciła wymarzone dziecko i jak okazało się, że jego ojciec nie gra fair.

[wp_quiz id=”1198″]

Krajewski nie będzie chciał mieć nic wspólnego z jego przekrętami. Zaboli go także widok szczęśliwej Joasi, Michała i Wojtka. Gdy zobaczy ich roześmianych zda sobie sprawę, że powinien odpuścić. I ot tak po prostu podejmie decyzję o wyprowadzce. W 1490 odcinku M jak miłość zobaczymy go po raz ostatni. Leszek wyjedzie do USA i właśnie tak zakończy się jego przygoda z serialem. Sławomir Uniatowski zniknie z ekranu na zawsze?

Zobacz: M jak miłość (odc. 1486) Asia przerażona groźbami Niny. Wojtek będzie błagać Michała o pomoc

Tego jednak nie wiadomo. Być może w odległej przyszłości powróci, żeby znów zawalczyć o serce Asi. A może wróci z USA z Małgosią (Joanna Koroniewska)? To byłoby coś! Liczymy na kreatywność producentów 🙂

Może Cię zainteresować