×

M jak miłość (odc. 1490): Leszek wyjedzie razem z Niną do USA. Jednak ją kocha?

A to sensacja, jak się okazuje , Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski) z M jak miłość, definitywnie znikając z Polski nie wyjdzie do USA sam. Zabierze ze sobą byłą dziewczynę Ninę (Agnieszka Judycka). Zrobi to z litości czy między tym dwojgiem  tli się jeszcze jakieś uczucie?

CO SIĘ WYDARZY W 149o ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK  3.02.2020 NA ANTENIE TVP2 

W 1490 odcinku M jak miłość Nina zatriumfuje. Szalona dziewczyna Krajewskiego która nie raz nachodziła go i nękała odzyska ukochanego. Wszystko dlatego,że nina była w ciąży. Jednak w dość zaawansowanym stadium straciła ich wspólna córeczkę. Następnie pogrążyła się w depresji i kilka razy próbowała popełnić samobójstwo. na szczęście jednak cały czas czuwał nad nią Krajewski. Mężczyzna ma wciąż ogromne wyrzuty sumienia, że to przez niego Nina straciła dziecko i przeszła całą gehennę.

Czytaj: M jak miłość: Matka Lilki nie dowie się o gwałcie?

Leszek jednak jest trochę sam sobie winien, że  znalazł się w takiej sytuacji. Być może nie wyjeżdżałby, gdyby  zdobył się na szczerość wobec swojej ukochanej Asi Chodakowskiej (Barbara Kurdej -Szatan). Od początku nie mówił Joannie prawdy o tym, ze Nina jest w ciąży. Myślała, że to uda się ukryć. Następnie, gdy to dziecko straciła, również poza plecami Asi kontaktował się z Nina. To również nie wpłynęło dobrze na relacje z Chodakowską, która poczuła się zdradzona i oszukana.

Dlatego Leszek pozostawił Joasię, bo jego rywal Michał (Paweł Deląg) okazał się lepszym wsparciem dla Joanny. W 1490 odcinku M jak miłość Krajewski wyjedzie więc z Polski i to na zawsze. Zabierze ze sobą Ninę, cały czas pogrążoną w depresji. Czuje się za nią odpowiedzialny. Kto wie, może jednak ją kocha i poza Polską zejdą się ze sobą.

Czytaj: M jak miłość (odc. 1494): Lilka skoczy pod koła pociągu. Zostawi List pożegnalny

Szkoda, że Leszek nie dowie się o paskudnym wybryku Niny, która podszyje się pod Małgosię Chodakowską (Joanna Koroniewska) i zagrozi, że odbierze Asi Wojtusia, który nie jest przecież jej biologicznym synem. Skąd Nina wie to wszystko, by móc szantażować Asię? Wynajęła prywatnego detektywa.

Leszek ma jeszcze jeden, jak się okazuje, bardzo ważny powód, by wyjechać z Polski. Nie podobają mu się przekręty , jakie robi w M jak miłość firma jego ojca. Postanowi więc zerwać z rodziną i z Asią, i zacząć razem z Niną nowe życie w Stanach.

 

Może Cię zainteresować