M jak miłość (odc.1490): Leszek wyjedzie z Polski. To koniec romansu z Asią?

Związek Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka (Sławomir Uniatowski) z M jak miłość znów będzie wystawiony na próbę. Tym razem Krajewski postanowi oddać pola rywalowi, pisarzowi Michałowi (Paweł Deląg). Co robi biznesmen w 1490 odcinku M jak miłość
M jak miłość odc 1482, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

CO SIĘ WYDARZY W 1490 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 3.02.2020 NA ANTENIE TVP2 

Leszek z M jak  miłość od dawna żyje w wielkim stresie. Jest załamany tym, że Nina (Agnieszka Judycka) jego dawna dziewczyna, straciła ich dziecko. Zarówno kobieta, jak I Leszek w depresjiChoć Krajewski jest nieco silniejszy I wie, że musi  uratować Ninę przed samobójstwem. Jednak opieka nad  kobietą wykańcza go. Nie ma czasu dla Joasi. Wkrótce jednak podejmie zaskakującą dla wszystkich decyzję.

Czy Leszek naprawdę wyjedzie

 W 1490. odcinku M jak miłość Krajewski oznajmi ze spokojem, że  rzuca wszystko I wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych! Skąd ta nagła dość decyzja? Leszek wybierze się na Wietrzną. Musi uregulować z Michałem finansezapłacić mu za wynajem jego domu. Przez przypadek zobaczy, jak bardzo Chodakowska jest szczęśliwa w obecności jego rywala.Uzna, ze czas się wycofać z walki o serce Joasi. 

 

Czy fani będą z nimi płakać? Zapewne. W końcu  przez lata przyzwyczaili się do tych postaciSławek Uniatowski prawdopodobnie tak kompletnie z M jak miłość nie zniknie.Przy każdej możliwej okazji   odtwarzane w tle jego piosenki. Kwestia gustu, czy udane, czy nie. Paweł Deląg zniknie na pewno, bo pracuje na planie innego serialu. 

Czytaj: Małgosia Chodakowska wróci do „M jak Miłość”?! To Nina jej pomoże

Ciekawe czy ostatecznie zniknie z serialu Barbara Kurdej-Szatan. Co prawda aktorka sama dementowała te rewelacje. Było to jednak tuż przed końcem roku. Zwyczajowo podpisuje się umowy z aktorami pierwszoplanowymi właśnie na rok kalendarzowy.  Ciekawe,  czy udało się producentom przekonać prezesa TVP, że Barbara Kurdej-Szatan powinna zostać w M jak miłość. Fani bardzo by tego chcieli. 

 


×
×