×

M jak miłość (odc. 1490): Asia odbierze tajemniczy list od Małgosi. Była żona Tomka wróci po dzieci?

Czy Joasia Chodakowska (Joanna Koroniewska) wróci do M jak miłość? To pytanie zadają sobie wszyscy fani serialu. W jej powrocie palce będzie maczała Nina (Agnieszka Judycka). Co za podła żmija! 

CO SIĘ WYDARZY W 1490 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA W PONIEDZIAŁEK 3.02.2020 NA ANTENIE TVP2 

Małgosia Chodakowska powróci? To możliwe, choć najwierniejsi widzowie wiedzą, że to pragnienie nigdy się nie spełni. Joanna Koroniewska już wiele razy zapewniała, że jej noga więcej nie stanie na planie M jak miłość. Tak czy siak temat tak bardzo kręci widzów, że producenci nie zamierzają rezygnować z tego wątku. Wiemy już, w którą stronę to zmierza!

Czytaj: Już wiemy, kto zastąpi ojca Mateusza! Znacie go doskonale z „M jak miłość”

W 1490 odcinku M jak miłość żądna zemsty Nina dowie się od wynajętego detektywa, że Joasia wychowuje nieswoje dzieci. Dowie się też, że ich biologiczną matką jest Małgosia, która lata temu wyjechała do USA i wciągnięta przez sektę nigdy stamtąd nie wróciła. Dla byłej kochanki Leszka (Sławomir Uniatowski) to będzie pole do popisu. Kobieta napisze list w imieniu Chodakowskiej i wrzuci go do skrzynki Joasi.

[wp_quiz id=”1198″]

Już możecie się domyślać, jakie będzie zdziwienie blondynki, gdy zobaczy zaadresowaną do niej kopertę z USA… Nina napisze w liście (jako Gosia), że zamierza wrócić, by odebrać Asi dzieci. Wojtek (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska) nie są przecież spokrewnieni z macochą. Są za to dla niej całym światem, bo po śmierci Tomka (Andrzej Młynarczyk) tylko one jej zostały.

Zobacz: M jak miłość. Paweł ma obsesję na punkcie Kingi! Zacznie nękać bratową? 

Joasia wpadnie w rozpacz. Wieści o liście najpewniej dotrą też do Grabiny, gdzie zaniepokojona Barbara (Teresa Lipowska) tylko czeka na sygnał od najmłodszej córki. Cóż… Cwany plan Niny narobi dużo zamieszania i zepsuje nerwy niejednej bohaterki. Czy zemsta będzie tego warta? Wariatka odegra się w ten sposób na rywalce, przez którą na zawsze straciła Leszka. Nina będzie bowiem przekonana, że to Asia namawiała Krajewskiego, by zerwał kontakty ze swoją ex.

Takie rzeczy tylko w M jak miłość. 

Może Cię zainteresować