×

M jak miłość (odc. 1492): Łukasz i Aga zostaną kochankami

To już definitywny koniec starań Łukasza Wojciechowskiego (Kuba Józefowicz) z M jak miłość o odzyskanie Katii (Joanna Jarmołowicz). Chłopaka tak oczaruje Aga, że pójdą razem do łóżka. Jak do tego dojdzie?

 CO SIĘ WYDARZY W 1491 ODCINKU „M JAK MIŁOŚĆ”? EMISJA WE WTOREK 4.02.2020 NA ANTENIE TVP2

W 1492 odcinku M jak miłość Łukasz znów spotka się z Igorem (Ali Bahrudinov). To  przecież dawny chłopak Katii. Gruzin szczerze wyzna Wojciechowskiemu, że wciąż pragnie ożenić się z Katią.

Czytaj: M jak miłość: Zdrada u Zduńskich. Kinga zostawi Piotrka dla Pawła?

Zrobi wszystko, by usunąć rywala ze swojej drogi. Stwierdzi nawet, że Łukasz powinien być z takiego rozwiązania zadowolony. Bo przecież nawet Katii nie kocha:

Teraz ja się nią zaopiekuję… Stawiam tylko jeden warunek: już nigdy więcej nie zbliżysz się ani do Katii, ani do dziecka! 

Wojciechowski jednak nie będzie chciała zgodzić się na warunki Igora. Zacznie podejrzewać, że cała rozmowa o Katii to inicjatywa Gruzina. A Katia z M jak miłość, która nosi pod sercem dziecko Łukasza nawet o niej nie wie!  Chuba tak właśnie jest, bo Igor się zdenerwuje. I  zacznie grozi Wojciechowskiemu, ze jeśli nie zostawi w spokoju cięzarnej Gruzinki, zwyczajnie go zabije.

Zobacz: M jak miłość: Krajewski wyrzuci Marcina z pracy

Wtedy Wojciecjhowski już nie wytrzyma i walnie Igora. Rozpęta się niezła bójka, z której Łukasz wyjdzie z poważnymi zadrapaniami. Na szczęście na miejscu będzie Aga. Dziewczynie zrobi się żal  chłopaka, więc  otoczy go  czułą opieką, Czułe gesty wywołają u łukasza przypływ namiętności . Zaczną się z Agą całować. Co prawda Aga będzie miała wyrzuty sumienia i spyta o Katię. Na te słowa Wojciechowski wyszepcze jej:

– Nie ma już mnie i Katii 

 Czy przy Adze z M jak miłość zapomni, że zostanie ojcem?

Może Cię zainteresować