Czarna owca w „M jak miłość”. Mateusz Mostowiak wróci do Grabiny i podpadnie całej rodzinie

W M jak miłość przed wakacjami Mateusz przyjechał na ślub starszej siostry do Grabiny i postanowił zostać tu na stałe. Teraz jego bliscy pożałują, że się za nim wstawili! Czym nagrabi sobie Mostowiak?
M jak miłość, Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała)

Marek (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) wyjechali do Australii i zabrali ze sobą synów. Okazało się jednak, że zakochany w Lice (Monika Mielicka) Mateusz, mimo wszystko chce mieszkać w Grabinie.

W M jak miłość przed wakacjami przyjechał do rodzinnej miejscowości na ślub Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński). Przekonał wtedy babcię (Teresa Lipowska) by wstawiła się za nim u ojca. Seniorka przekonała Marka, że razem z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) będzie miała chłopaka na oku. Szybko tego pożałuje!

W 1452 odcinku M jak miłość (pierwszym po wakacyjnej przerwie) Mateusz zacznie borić. Rogowska przyłapie bratanka na wagarach z dziewczyną:

-Co wy wyprawiacie? – zapyta Marysia – Obiecałam, że będziesz się starał i uczył i co? Nie taka była umowa!

Mostowiak skłamie, że jedna lekcja wypadła z planu, ale Lilka ostro zaprotestuje:

-Nie chcę okłamywać twojej cioci – powie dziewczyna.

Niestety jeszcze w tym samym odcinku Mateusz wda się w szkolną bójkę! Nie tak Marek wyobrażał sobie zachowanie syna… Będzie zawiedziony.

Miało być tak pięknie. Mateusz miał zdać maturę, poślubić ukochaną Lilkę. A tymczasem rośnie z niego łobuziak – dokładnie taki był Marek w jego wieku! Podobieństwo z pewnością zauważy Barbara Mostowiak. Seniorka dobrze wie, że młodość rządzi się swoimi prawami.

Zobacz: Zdrada w „M jak miłość”. Ula Mostowiak zaraz po ślubie z Bartkiem ulegnie Jankowi

Zobacz: Wyciekły szczegóły ślubu Izy i Marcina z “M jak miłość”! Jeden z aktorów właśnie się wygadał

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” tuż przed porodem chwali się dużym brzuszkiem na Instagramie. A co z jej rolą w serialu?


×
×