M jak miłość (odc. 1467): Szantaż Niny. Była dziewczyna Leszka oszaleje i zacznie nękać Joasię

W kolejnym odcinku M jak miłość Nina (Agnieszka Judycka) odwiedzi Asię (Barbara Kurdej -Szatan) i zacznie ją szantażować! Czy dzięki temu będzie miała Leszka (Sławomir Uniatowski) tylko dla siebie?
M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Nina (Agnieszka Judycka)

Choć w M jak miłość Krajewski nie ucieka od odpowiedzialności za nienarodzone dziecko, ale jej będzie tego mało. Nina postanowi użyć każdej metody, żeby Leszek do niej wrócił, choć wie doskonale, że on już kocha Asię Chodakowską. Dlatego postanowi wykorzystać to uczucie oraz fakt, że Asia wciąż nie wie o ciąży…

Zobacz: Olek zapłaci za milczenie wścibskiego sąsiada. Morderca z „M jak miłość” uniknie więzienia?

W 1467 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 4.11.2019 w TVP2) biznesmen kolejny raz spotka się z Niną – cały czas próbując uświadomić swojej byłej, że na „happy end” nie ma już szans.

– Będę płacił alimenty, brał udział w wychowaniu dziecka, ale na zasadach, które wspólnie ustalimy… Oczywiście, jeśli badania potwierdzą, że to faktycznie ja jestem ojcem. I to wszystko, na co możesz liczyć!

Nina nie będzie jednak słuchała tego co on mówi zafiksowana na odzyskaniu Krajewskiego, nawet idąc po trupach do celu. Dlatego postanowi o ukochanego walczyć – za wszelką cenę! Późnym wieczorem Nina odwiedzi Asię i zażąda, by jej rywalka się wycofała.

Zobacz: Leszek jest ojcem dziecka Niny? Znamy wyniki badań DNA!

– Jestem w ciąży… z Leszkiem. I nie wyobrażam sobie życia bez niego… A on sam, z własnej woli, nigdy cię nie zostawi… – powie jej.

Chodakowska będzie w szoku, gdy dowie się, że testy DNA bez żadnej wątpliwości wskazują waśnie na to, że Leszek jest ojcem dziecka Niny. Niezdolna wydusić ani słowa stanie jak zamurowana. A Nina zacznie ją w końcu szantażować – grożąc, że popełni samobójstwo.

– Jeśli on do mnie nie wróci, jeśli z nami nie będzie… ja się zabiję, słyszysz? Po prostu się zabiję!

Ciekawe, czy zdesperowana Nina spełni swoją prośbę, a jeśli tak, czy maleństwo przeżyje tę próbę odebrania sobie życia? Czy maleństwo ją przeżyje, a jeśli Nina umrze – kto przejmie nad nim opiekę? Może Leszek? A może spragniony rodziny Werner (Jacek Kopczyński)? Coś nam jednak podpowiada, że Asia usunie się w cień. Ma zbyt dobre serce, by mieć na sumieniu młodą matkę. Z resztą Leszkowi też nie wybaczy, że tak długo ją okłamywał… A miało być tak pięknie!

Zobacz: Joanna Kuberska rzuciła pracę w „M jak miłość”. Co będzie z Julką i Pawłem?


×
×