M jak miłość (odc. 1469): Funkcjonariusze nadal szukają Artura. Kto wyda Olka policji?

Funkcjonariusze badający sprawę zaginięcia Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) nawet nie domyślają się, że szukając żywego człowieka popełniają błąd. Wiemy, co wydarzy się w nowych odcinkach M jak miłość.
M jak miłość Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

Widzowie serialu M jak miłość wiedzą doskonale, że Skalski nie żyje oraz to, kto jest zabójcą. A jest nim Olek (Maurycy Popiel), rodzony brat Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), którego rodzinę latami prześladował Skalski. Olek zabił Artura po tym, gdy ten go zaatakował. Był przekonany, że zechce pozbawić życia bezbronną Izę (Adriana Kalska). Lekarz strzelił do szaleńca, trafił go w udo, a gdy groźny psychopata wykrwawił się i zmarł, zawiózł jego zwłoki do lasu na Mazurach i zakopał. Pech sprawił, że to wszystko widział sąsiad Izy (Tomasz Dedek) i teraz szantażuje Olka. Chce od niego 100 tys. zł za milczenie i przekazanie mu filmiku, na którym to wszystko utrwalił.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1467) Iza obwinia się o nieszczęście Marcina. Poczucie winy zaczyna ją wykańczać

Tymczasem funkcjonariusze prowadzący śledztwo w sprawie Artura wciąż będą w tyle. Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) będzie przekonany, że Skalski żyje, tylko bardzo dobrze się ukrywa. Śledczy nie wie też, co Artur zrobił z ciałem Darii. Będzie przekonany, że ona i Artur skutecznie ukrywają się poza granicami Polski.

W M jak miłość Karski nie zwątpi ani przez chwilę, że to, co zeznał mu Olek: że faktycznie ranił przestępcę w nogę, ale ten zdołał, zbiec to prawda.

M jak miłość - Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

M jak miłość – Olek (Maurycy Popiel), Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski)

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472) Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

Ale po 1469 odcinku M jak miłość już nie tylko Olek będzie wiedział, co stało się z Arturem. Młodszy Chodakowski przyzna się do popełnienia zbrodni bratu. A ten będzie mu za to wdzięczny. Być może to wyznanie usłyszy także Iza. Jeśli tak, ciekawe, co zrobi z tą wiedzą… A może to Agnieszka (Magdalena Walach) doniesie Karskiemu na Olka po tym, ja lekarz zaproponuje jej nagle wspólny wyjazd za granicę?

Sprawdź: Olek zapłaci za milczenie wścibskiego sąsiada. Morderca z „M jak miłość” uniknie więzienia?


×
×