M jak miłość (odc. 1471): Janek umrze? W szpitalu zrozumie, kogo naprawdę kocha

W M jak miłość Janek (Tomas Kollarik) znów znjadzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Co wydarzy się dalej w serialu o Mostowiakach? Poznajcie szczegóły.
M jak miłość Janek (Tomas Kollarik), Weronika (Ewa Kasprzyk)

W M jak miłość Janek jest w Uli (Iga Krefft) zakochany na zabój. Mieli brać ślub, ale wtedy zostawiła go dla Bartka (Arkadiusz Smoleński). Policjant totalnie się załamał. Próbował walczyć, ale gdy kolejny raz poniósł porażkę postanowił odebrać sobie życie. Na szczęście to nie była udana próba samobójcza. Morawski postrzelił się w szyję i od razu trafił do szpitala. Lekarze uratowali mundurowego.

Zobacz: M jak miłość. Wojtuś zrani Joasię. Za jej plecami zacznie knuć z Michałem Ostrowskim

W 1471 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 19.11.2019 na antenie TVP2) Janek znów otrze się o śmierć i tym razem wszystkiemu też winna będzie Ula! Chłopak będzie chciał bronić byłą przed bandziorem Grzelakiem (Jakub Kornacki). Dojdzie do strzelaniny, a ciężko ranny Janek znów trafi do szpitalnego łóżka.

M jak miłość, Janek (Tomas Kollarik), Weronika (Ewa Kasprzyk), Sonia (Barbara Wypych)

M jak miłość, Janek (Tomas Kollarik), Weronika (Ewa Kasprzyk), Sonia (Barbara Wypych)

Na miejscu czuwać będzie oczywiście Ula. Nie zabraknie też Soni (Barbara Wypych) i Weroniki (Ewa Kasprzyk), które wspólnymi siłami będą chciały zrobić wszystko, by Janek zapomniał o Uli, która tylko wpędza go w kłopoty. Tym razem ten sojusz wyjdzie im na dobre! Matka Janka i jego przyjaciółka znajdą wspólny język – a co ważniejsze – sam Janek też zda sobie sprawę, że relacja z Ulą jest szalenie toksyczna.

Zobacz: Najbardziej makabryczne sceny śmierci w polskich serialach. Pamiętacie?

Czy to znaczy, że w M jak miłość Janek da szansę Soni, która od dawna się w nim podkochuje? Dla Uli to oznacza, że zostanie całkiem sama. W premierowych odcinkach M jak miłość Bartek (Arkadiusz Smoleński) będzie miał bowiem dość życia w trójkącie i powie jej, że chce rozwodu…

Więcej: M jak miłość (odc. 1471) Bartek wystąpi o rozwód! Jego związek z Ulą nie ma już żadnej przyszłości


×
×