×

M jak miłość (odc. 1472): Śmierć Artura odmieni Izę, Marcina i Olka. Już nic nie będzie takie jak wcześniej

Nie tylko Olkowi (Maurycy Popiel), czy Marcinowi ( Mikołaj Roznerski) z M jak miłość napięcie związane z Arturem będzie się dawało we znaki. Także Iza (Adriana Kalska) będzie miała poważne kłopoty. Co się wydarzy?

W M jak miłość zarówno bracia Chodakowscy, jak i Iza od dawna tkwią w sytuacji podwyższonego stresu. Olek: bo musi ukrywać przed całym światem, że zabił Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Widział go wścibski staruch Olewicz (Tomasz Dedek), sąsiad Izy i nagrał filmik z zakopywania zwłok. Teraz go szantażuje i żąda pieniędzy. Nic dziwnego, że młodszy Chodakowski zaczął zapijać stresy alkoholem i wspomagać się mocnymi lekami. Na dobre mu to nie wyjdzie. W pracy zauważą jego kłopoty. Czy przez to wszystko Olek będzie musiał wyjechać z Polski?

M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

Zobacz: M jak miłość (odc. 1472) Bolesne rozstanie Anki i Kamila. Porzucona Waszkiewicz wyjedzie za granicę!

Także Marcin stresuje się ponad miarę – nie tylko tym, co stało się ze Skalskim, o czym powie mu brat. Przede wszystkim problemami jego firmy, których przyczyną także jest Artur, który podrobił podpisy Marcina na wielu ważnych dokumentach.

Iza będzie widziała, że obaj bliscy jej mężczyźni – narzeczony i jego brat ­- tak cierpią. Poza tym sama nie wiedząc o śmierci Artura, będzie się denerwowała , że jednak powróci będzie ją prześladował. Ten podwójny stres odbije się na jej zdrowiu.

Sprawdź: Olek zapłaci za milczenie wścibskiego sąsiada. Morderca z „M jak miłość” uniknie więzienia?

W 1472 odcinku M jak miłość (emisja już we wtorek 19.11.2019 w TVP2) okaże się, że Iza czuje się fatalnie, a bliscy będą się o nią bardzo martwić , bo nawet zacznie tracić przytomność! Stres, którego doświadcza od lat, zacznie ją zabijać.

M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

Dlatego Marcin wyśle ją do lekarza, najlepszego jakiego zna, czyli do Olka. Co by nie mówić, Chodakowski młodszy jest sprawnym medykiem i z pewnością chętnie Izie pomoże. Lewińska przyzna się przyszłemu szwagrowi że ze stresu … głodzi się, nie może spać i ma problemy z sercem. Namówi Olka, by przepisał jej coś mocnego. Co to będzie? Leki nasercowe? Antydepresanty? Wydaje się, że Olek przepisze jej coś naprawdę silnego. Jednak w najbliższych odcinkach M jak miłość okaże się, że lekarstwa przysporzą Izie więcej kłopotów niż korzyści. Czyżby się od nich uzależniła?

Zobacz więcej: M jak miłość (odc. 1472): Iza uzależniona od psychotropów? Olek ją wykończy!

Może Cię zainteresować