M jak miłość (odc. 1477): Nowa kobieta w życiu Marcina. Iza z zazdrości odwoła ślub?!

Jest przystojniakiem jakich mało, lecz do tej pory Iza (Adriana Kalska) z M jak miłość mogła być pewna tego, że Marcin (Mikołaj Roznerski) tylko ją kocha. Teraz na drodze Chodakowskiego stanie nowa kobieta, a Iza oszaleje z zazdrości!
M jak miłość odcinek 1467, Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski)

W M jak miłość przez przeróżne intrygi Artura (Tomasz Ciachorowski), byłego męża Izy, psychopaty który dręczył kobietę latami, Chodakowski stracił swoja firmę. Artura zabił brat Marcina Olek (Maurycy Popiel), ale potem okazało się, że Skalski sfałszował wiele podpisów Marcina na ważnych dokumentach i ciężko się z tego wykręcić.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Po zamknięciu firmy Marcin wciąż musi zarabiać na rodzinę. Dlatego podjął pracę u Krajewskiego (Grzegorz Wons). Okaże się świetnym pracownikiem – wszyscy będą z jego zaangażowania zadowoleni.

M jak miłość odcinek 1469, Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

M jak miłość odcinek 1469, Marcin (Mikołaj Roznerski), Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska)

W 1477 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 10.12.2019 na antenie TVP 2) okaże się, że nie tylko zawodowe zalety Marcina spodobają się w firmie Krajewskich. Jest w niej zatrudniona także bardzo seksowna sekretarka, która zacznie podrywać Marcina! Ale ktoś doniesie o tym zakochanej w Chodakowskim Izie. I ta zrobi piekło swemu ukochanemu. Stanie się zazdrosna o koleżankę z pracy. Do tego stopnia, że zacznie przebąkiwać, że po prostu trzeba odwołać ślub i tak odłożony przez całe zamieszanie z Arturem.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1474) Ula i Bartek też wyjadą do Australii? Córka Mostowiaka ma nowy plan na życie

Przerażony Marcin postanowi udobruchać narzeczoną. Zabierze Izę oraz dzieci na romantyczny weekend za miasto. Ale czy to wystarczy, by Iza przestała być piekielnie zazdrosna o sekretarkę? Marcin by jeszcze bardziej odwrócić jej uwagę od tematu dziewczyny, znów zacznie wspominać o ślubie, co spotka się z entuzjazmem Izy. Natomiast cała sytuacja wygląda na nieco wymuszoną.

M jak miłość - Iza i Marcin będą mieli nową córkę

M jak miłość – Iza i Marcin będą mieli nową córkę

Marcin z M jak miłość kocha narzeczoną, natomiast prawdopodobnie jest zmęczony ciągłym napięciem, które towarzyszy ich związkowi. Choć Olek usunął przeszkodę w postaci Artura, często bywa tak, że pary po tak trudnych przeżyciach rozstają się i każde idzie w swoja stronę. Czy tak będzie również z Marcinem i Izą?

Sprawdź: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska już po ślubie! Pobrali się w tajemnicy, ale jest jeden haczyk!


×
×