M jak miłość (odc. 1477): Gdzie i kiedy można obejrzeć cały odcinek online?

Najwięksi fani seriali z pewnością nie lubią czekać na ciąg dalszy przygód swoich ekranowych ulubieńców. Właśnie dla nich powstała platforma, na której można oglądać M jak miłość online jeszcze przed premierą w telewizji! 
M jak miłość (odc. 1477): Gdzie i kiedy można obejrzeć cały odcinek online?

Wszystkie odcinki M jak miłość można oglądać na platformie vod.tvp.pl – i to jeszcze przed emisją odcinka w telewizji! Masz ochotę obejrzeć 1477 odcinek M jak miłość przed premierą w TVP2? Kliknij w poniższy link i ciesz się seansem.

M jak miłość premierowe odcinki online

Odcinków nie można oglądać za darmo, ale miesiąc subskrybcji to jedynie 9,99zł. Co to jest, dla serialowych wyjadaczy? 🙂

Co się wydarzy w 1477 odcinku M jak miłość? Opis, streszczenie:

Olek (Maurycy Popiel) skontaktuje się z Olewiczem (Tomasz Dedek). Będzie przekonany, że jego żona – Ela – ma szansę na powrót do zdrowia. Szantażysta nie wierzy jednak w jego dobre intencje. Nie tylko nie okazuje wdzięczności, ale wybucha gniewem. Tymczasem Aneta (Ilona Janyst) próbuje nakłonić Chodakowskiego, by w końcu się jej oświadczył. Zamierza bowiem zmusić go do ślubu, by uratować go przed odpowiedzialnością za morderstwo Artura (Tomasz Ciachorowski).

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nawet nie muszą udawać, jak bardzo się kochają! Zobaczcie ich wspólnej zdjęcia z „M jak miłość”

Marcin (Mikołaj Roznerski) dostrzega, że Iza (Adriana Kalska) nareszcie zaczyna wracać do normalnego życia. Orientuje się, że narzeczona jest zazdrosna o atrakcyjną sekretarkę, która pracuje w firmie Krajewskiego. Cieszy się i uznaje to za dobry znak. Niebawem para wraca do siedliska i na nowo zaczyna planować ślub. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) kolejny raz odtrąca Leszka (Sławomir Uniatowski). Niebawem orientuje się, że Michał (Paweł Deląg) opisał ją w swojej nowej książce.

Zobacz: M jak miłość. Ula Mostowiak wyjedzie z Grabiny? Iga Krefft zdradziła aż za dużo!

Budzyński (Krystian Wieczorek) nadal opiekuje się Anią (Gabriela Świerczyńska) i cały czas wspiera Martę (Dominika Ostałowska). Wojciechowską odwiedza w szpitalu także Maria (Małgorzata Pieńkowska). Przyjeżdża natychmiast, gdy tylko dowiaduje się, że jej siostra zachorowała.


×
×