M jak miłość (odc. 1479): Gdzie i kiedy można obejrzeć cały odcinek online?

Najwięksi fani seriali z pewnością nie lubią czekać na ciąg dalszy przygód swoich ekranowych ulubieńców. Właśnie dla nich powstała platforma, na której można oglądać M jak miłość online jeszcze przed premierą w telewizji!
M jak miłość odcinek 1479, Iza (Adriana Kalska)

Wszystkie odcinki M jak miłość można oglądać na platformie vod.tvp.pl – i to jeszcze przed emisją odcinka w telewizji! Masz ochotę obejrzeć 1479 odcinek M jak miłość przed premierą w TVP2? Kliknij w poniższy link i ciesz się seansem.

M jak miłość premierowe odcinki online

Odcinków nie można oglądać za darmo, ale miesiąc subskrybcji to jedynie 9,99zł. Co to jest, dla serialowych wyjadaczy? 🙂

Co się wydarzy w 1479 odcinku M jak miłość? Opis, streszczenie:

Nina (Agnieszka Judycka) słabnie pod firmą Krajewskiego. Pomocy udziela jej Marcin (Mikołaj Roznerski), który zabiera ją do biura. Niebawem kobieta wdaje się w kolejną kłótnię z Leszkiem (Sławek Uniatowski). Mężczyzna oznajmia, że nie będzie towarzyszył jej podczas porodu. Nina, choć źle się czuje, nadal śledzi ukochanego. W końcu trafia do szpitala. Lekarze decydują, że trzeba wywołać poród.

Ku rozpaczy Niny dziecku nie udaje się przeżyć. Leszek nie daje za wygraną i wciąż walczy o Asię (Barbara Kurdej-Szatan). Prosi, by pomogła mu wybrać nowe mieszkanie, w którym chce urządzić także pokój dla dziecka. Dziewczyna nie chce się z nim spotykać. Wojtek (Feliks Matecki) opowiada o wszystkim Michałowi (Paweł Deląg). Sąsiad postanawia sprawić, by Asia zapomniała o problemach. Zaprasza ją razem z synem na mecz. Ich rozmowę obserwuje zazdrosny Leszek.

Doktor Chodakowski (Maurycy Popiel) operuje panią Elę. Tymczasem Aneta (Ilona Janyst) niechcący mówi Izie (Adriana Kalska), że Artur (Tomasz Ciachorowski) nie żyje. Zdradza też, że jej prześladowca zginął podczas szarpaniny z Olkiem. Tymczasem Kryńską niespodziewanie odwiedza Oskar, który niedawno się jej oświadczył. Ona jednak odtrąciła go i złamała mu serce.

 


×
×