M jak miłość (odc. 1480): Ula namówi Bartka na terapię? To ostatnia deska ratunku dla ich małżeństwa

Ula z M jak miłość (Iga Krefft) będzie próbowała za wszelką cenę uratować swoje świeże małżeństwo z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński). Do czego posunie się Lisiecka? Czy związek Uli i Bartka można jeszcze uratować?
M jak miłość odc 1478, Ula (Iga Krefft), Bartek (Arkadiusz Smoleński)

W 1480 odcinku M jak miłość (emisja w poniedziałek 23 grudnia 2019 w TVP2) Ula odwiedzi męża w Jonkowie i spróbuje namówić ukochanego, by oboje zapisali się na terapię dla par. Wiele małżeństw kryzysie, nie potrafiąc się porozumieć , korzysta z tego rozwiązania i ratuje tak związek. Czy Bartek dobrze zareaguje na propozycję żony?

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka

– Wiesz, wielu osobom to pomaga i… ja już rozmawiałam z tą terapeutką, wstępnie zaklepałam termin… tylko muszę go potwierdzić!(…) Nie chcę cię stawiać pod ścianą, nie o to chodzi, ale ta babka ma napięte terminy, jest dobra, to i klientów sporo… Następny wolny termin dla nowej pary ma dopiero pod koniec września… – powie mężowi Ula.

Niestety Lisiecki będzie bardzo sceptyczny wobec potencjalnego spotkania z terapeutą i zwierzania mu się z problemów, których akurat w tym małżeństwie nie brakuje. Lisiecki pokręci tylko głową.

Czytaj: Barbara Mostowiak wyjawi największy sekret „M jak miłość”. Uratuje w ten sposób związek Uli i Bartka?

– To niczego nie zmieni… że będziemy rozmawiać o tym z obcą kobietą. Mówienie nie zmieni mojej przeszłości… ani tym bardziej tego, co czujesz do Janka – wypali
Ale Ula jednak się nie podda… I w końcu postanowi być z mężem całkowicie szczera.
– Ile razy mam powtarzać, że twoja przeszłość nie ma dla mnie żadnego znaczenia? A Janek… coś było na rzeczy. Nie, nie zdradziłam cię! Chociaż tak… bo myślałam o nim i zastanawiałam się, co by było, gdyby… Ale teraz nie mam już żadnych wątpliwości. I bardzo chcę ratować nasze małżeństwo…

W finale dziewczyna da Bartkowi czas do namysłu – aż do wieczora. Czy Bartek jednak zechce uratować ich związek? O tym przekonamy się dopiero w M jak miłość w przyszłym roku.


×
×