M jak miłość (odc. 1479): Olek odda się w ręce policji? Presja zaczyna go wykańczać

Olek z M jak miłość (Maurycy Popiel)  ma już dość ukrywania przed całym światem, że to on zabił psychopatę Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Co zrobi? Czy wreszcie postanowi poddać się karze i pójdzie na posterunek?
M jak miłość odc 1475, Aneta (Ilona Janyst), Olek (Maurycy Popiel)

Co wydarzy się w 1479 odcinku „M jak miłość”? Emisja we wtorek 17.12.2019 na antenie TVP2

Policja nie wpadła jeszcze na jego trop. Ale Olka, zabójcę psychopaty Skalskiego z M jak miłość wciąż dręczą straszliwe wyrzuty sumienia. Nie bardzo bierze pod uwagę to, że prawdopodobnie ocalił w ten sposób życie. Nie tylko sobie, ale i narzeczonej brata Izie (Adriana Kalska).

Olek z M jak miłość postanowi zgłosić się na najbliższą komendę policji po operacji żony Olewicza (Tomasz Dedek).

–  Podjąłem decyzję… – wyjaśni Anecie (Ilona Janyst).

Ale dziewczyna, wciąż w nim zakochana, postanowi go powstrzymać. wykrzyczy mu, że chce sobie zniszczyć życie. I że przyznanie się do winy nic mu nie przyniesie. Ale żadne racjonalne argumenty nie pomogą. Dlatego Aneta poprosi o pomoc Marcina ( Mikołaj Roznerski). Liczy, że ten przemówi bratu do rozumu.

ZOBACZ: Marcin wyda Olka policji? 

Marcin, ja po prostu nie potrafię sobie z tym twoim bratem poradzić! Czy ty uwierzysz, że ten osioł, mimo że ta cholerna operacja się udała i wszystko się może rozejść po kościach, on chce i tak iść na policję i do wszystkiego się przyznać. Nie wiem co mam robić! Może chociaż ty przemówisz mu do rozumu?! Jeszcze, żeby on powiedział, że to była obrona konieczna, ale nie, on pójdzie i powie, że zranił Artura, że pozwolił mu się wykrwawić! Przecież to będzie dla niego koniec! – wykrzyczy Aneta starszemu Chodakowskiemu.

ZOBACZ: Iza dowie się, że Olek zabił Artura. Jak zareaguje?

Na szczęście Aneta nie podda się.  Mimo wszystko postanowi namawiać  Chodakowskiego, żeby  nikomu nic nie mówił, bo tylko sobie zaszkodzi. Tylko, czy Olek jej posłucha? A może zainterweniuje Iza? A może po prostu Aneta użyje jakiś  argumentów, których Olek nie będzie potrafił zbić?

View this post on Instagram

Stworzeni dla siebie? #mjakmiłość #miłość #para

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official) on

 


×
×