Agnieszka z „M jak miłość” pogrąży Olka. To ona wpakuje go do więzienia za morderstwo?

Olek (Maurycy Popiel) po morderstwie, którego się dopuścił szuka usprawiedliwienia. Liczy na to, że jeśli trafi przed sąd, ktoś zrozumie, dlaczego zabił Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Agnieszka  (Magdalena Walach) nie będzie miała dla niego dobrych wieści.

W M jak miłość Olek zamordował Artura. Działał pod wpływem emocji i doskonale wiedział, że jeśli nie pozbędzie się Skalskiego, on nadal będzie prześladować Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Zrobił to. Strzelił. Zabił. Teraz nie umie z tym żyć.

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur z „M jak miłość”? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji

W 1462 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 15.10.2019 na antenie TVP2) Chodakowski zacznie drążyć temat. Poruszy go z Agnieszką, która od lat pracuje w prokuraturze. Będzie próbował delikatnie znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytanie:

Nigdy nie mówisz o swojej pracy… A ja się czasem poważnie zastanawiam, jak sobie z tym radzisz. Same traumy, porwania, zabójstwa… Jak ci się udaje zostawić to wszystko za progiem mieszkania? Nie myśleć o tym w kółko? – zapyta ciekawy Olek.

Lata praktyki… Uodporniłam się. Inaczej bym zwariowała! – odpowie Agnieszka.

Zobacz: Olek z „M jak miłość” psychicznie chory! Marcin dowie się, że to on zabił Artura Skalskiego?

Jej odpowiedź go nie usatysfakcjonuje więc będzie drążyć dalej:

Czytałem coś na ten temat i… chyba nie chodzi tylko o zazdrość? Po prostu się zastanawiam… do jakiego stopnia okoliczności mogą usprawiedliwiać sprawcę – Olek ma nadzieję, że ktoś zrozumie jego motywację w zbrodni, choć jeszcze nikt nie wie, że to on jest mordercą.

Szlachetny mściciel? Zabójstwo w dobrej wierze? Nie ma czegoś takiego… Nic nie usprawiedliwia odebrania drugiemu człowiekowi życia! – odpowie Olszewska i tym dobije ukochanego.

Młodszy z braci Chodakowskich zorientuje się, że nawet Agnieszka będzie przeciwko niemu, gdy dowie się o zbrodni jaką popełnił. Olek z zimną krwią zabił Artura, a potem na dodatek zakopał w lesie jego ciało. Trudno będzie mu się z tego wykręcić. Wszystko nagrał bowiem wścibski sąsiad Izy i Marcina. Olewicz (Tomasz Dedek) jako jedyny dysponuje żelaznym dowodem w tej sprawie. Będzie szantażować Olka? O wszystkim przekonamy się w nowych odcinkach M jak miłość.

Zobacz: Pijany i naćpany Olek sięgnie dna. Zabójstwo Artura to dopiero początek jego problemów


×
×