Producenci „M jak miłość” zniszczyli najważniejszą pamiątkę po Lucjanie! To ogromny cios dla Teresy Lipowskiej. Jak mogli jej to zrobić?!

Fani M jak miłość doskonale pamiętają Lucjana Mostowiaka i jego ulubione krzesło. Producenci zdecydowali się jednak zlikwidować uwielbiany przez niego mebel...
M jak miłość, Lucjan Mostowiak (śp. Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska)

Witold Pyrkosz zmarł w kwietniu 2017 roku, a do końca swoich dni pracował na planie serialu M jak miłość. Postać Lucjana Mostowiaka była niemal święta. Do tego stopnia, że po śmierci aktora, na planie jego miejsce wciąż pozostawało puste. Mowa o krześle w kuchni, na którym zawsze zasiadał senior rodu Mostowiaków.

Po śmierci ekranowego męża, pamięć po nim pielęgnowała Teresa Lipowska, czyli serialowa Barbara Mostowiak:

– To krzesło, na którym siedział, stoi w tym samym miejscu, bo należy do niego. Nikomu nie pozwalam na nim siadać. Czasem, jak chcę poczuć jego obecność, sama na nim siadam. Myślę, że Witek cały czas jest w jakiś sposób z nami – mówiła niedługo po jego śmierci.

Teraz wszystko się zmieniło. Plan M jak miłość przeniósł się bowiem z Orzeszyna do nowej hali zdjęciowej w Falenicy. Tam zbudowano łudząco podobne studio, które udawać ma rodzinny dom Mostowiaków. Po metamorfozie zabraknie jednak drewnianego krzesła, tego, które uwielbiał Lucjan.

Jak podaje Super Express na miejscu pamiątki po Witoldzie Pyrkoszu stanie nowe, metalowe krzesło. To już nie to samo. Kultowy mebel pójdzie w zapomnienie. A co z pamięcią o zmarłym mężu? Barbara nie pozbędzie się na szczęście pozostałych pamiątek. W jej nowym, serialowym domu pojawią się liczne zdjęcia sprzed lat, na których pozowała w towarzystwie ukochanego.

Zobacz: Rewolucja w „M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?

Zobacz: “Powolutku się wykruszamy”. Teresa Lipowska zamierza odejść z “M jak miłość”?! [WIDEO]

Zobacz: Masakra na ślubie Izy i Marcina w “M jak miłość”. Artur zabije zakochanych przed ołtarzem? “Najpiękniejszy dzień w życiu okaże się dla nich koszmarem”


×
×