M jak miłość: Piotrek pobije Pawła? Nie pozwoli bratu zbliżyć się do Kingi!

We wczorajszym odcinku M jak miłość Pawła (Rafał Mroczek) poniosły emocje. Co wydarzy się dalej? Czy Piotrek (Marcin Mroczek) dowie się, że brat bliźniak dobiera się do jego żony?
M jak miłość, Piotrek (Marcin Mroczek), Paweł (Rafał Mroczek)

W 1483 odcinku M jak miłość Paweł zajrzał do kieliszka kilka razy za dużo. Gdy poprosił szwagierkę do tańca nikt pewnie się nie spodziewał, że wygłupy zakończą się ognistym całusem! Zduński dosłownie zaatakował Kingę, a ona ledwo mu się wyrwała! Co będzie, gdy Piotrek dowie się, że bliźniak dobiera się do jego żony?

Zobacz: M jak miłość (odc.1490): To Kamil odkryje, kto zabił Skalskiego?

Nie jest przecież tajemnicą, że Paweł spędza ostatnio z Kingą więcej czasu niż jej własny mąż. Piotr przygnębiony wizją licznej rodziny, robi co może, żeby zarobić na ich utrzymanie. Dlatego też decyduje się na udział w licznych delegacjach. Nawet nie zdaje sobie sprawy, że pod jego nieobecność, brat powoli traci głowę dla jego wybranki.

Trzeba przyznać, że Paweł szczęścia w miłości nigdy nie miał. Ala (Olga Frycz) zdradziła go i zaszła w ciążę z kochankiem. Potem to całe zamieszanie z Julką (Joanna Kuberska), a teraz to! Mężczyzna wyznał szwagierce, że marzy mu się taki ideał… jak ona! Czy Piotrek o wszystkim się dowie?

Czytaj: Małgosia Chodakowska wróci do „M jak Miłość”?! To Nina jej pomoże

Jeśli tak, to finał tej sprawy nie będzie dla nikogo przyjemny. Zapowiada się kolejna braterska kłótnia w rodzinie Zduńskich?

Już raz Piotrek pokazał bratu gdzie jego miejsce, chyba Paweł zapomniał – napisał Rafał Mroczek na swoim Instagramie i umieścił scenę, w której brat daje mu w twarz!

Czy teraz będzie podobnie?


×
×