M jak miłość: Paweł ma obsesję na punkcie Kingi! Zacznie nękać bratową?

Niegroźny pocałunek na weselu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) przerodzi się w obsesję! W nowych odcinkach M jak miłość Paweł (Rafał Mroczek) zacznie nękać Kingę (Katarzyna Cichopek)! 
M jak miłość: Paweł ma obsesję na punkcie Kingi! Zacznie nękać bratową?

W 1483 odcinku M jak miłość byliśmy świadkami ślubu Madzi i Andrzeja, ale w tle wydarzył się prawdziwy dramat. Chodzi o Pawła i jego nieszczęśliwą miłość do Kingi. Okazuje się, że Zduński przez te wszystkie lata nie mógł ułożyć sobie życia uczuciowego, bo skrycie kocha swoją bratową!

Zobacz: M jak miłość. Piotrek pobije Pawła? Nie pozwoli bratu zbliżyć się do Kingi!

W nowych odcinkach M jak miłość wyjdzie też na jaw, że Paweł ma obsesję na punkcie Kingi, a próba pocałowania jej na weselu przyjaciół nie była tylko jednorazowym wybrykiem. To będzie się powtarzać! Teraz Zduńska dla dobra sprawy próbuje załagodzić sytuacje, nie chce wyolbrzymiać i skarżyć się Piotrkowi (Marcin Mroczek), ale sprawa prędzej czy później wyjdzie na jaw.

Paweł może zrobić się natarczywy, wręcz niebezpieczny! Za Kingę od liceum. To ukochana żona jego brata, a on nie potrafi się powstrzymać przed tym, żeby jej nie uwodzić! Czy Paweł zniszczy małżeństwo bliźniaka? A może narazi się na kolejną braterską wojnę? Przypominamy, że bliźniacy mieli ze sobą na pieńku już w czasach szkolnych. To właśnie wtedy Piotrek po raz pierwszy uderzył Pawła.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1490) Leszek wyjedzie z Polski. To koniec romansu z Asią

Potem role na chwilę się odwróciły. To Paweł przyłożył bratu, gdy zobaczył go w objęciach Moniki (Anna Wendzikowska). A następie Piotrek znów się obraził, gdy dowiedział się o potajemnym ślubie krewniaka z Katią (Joanna Jarmołowicz). Konfliktowych sytuacji było wiele. Ale nigdy wcześniej nie chodziło i Kingę! Czy teraz relacje braci rozpadną się raz na zawsze? Czy Kinga zacznie bać się własnego szwagra? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach M jak miłość na antenie TVP2.


×
×