M jak miłość po wakacjach 2019: Artur porwie Izę! Koszmar Lewińskiej nigdy się nie skończy

W nowych odcinkach M jak miłość Iza (Adriana Kalska) przekona się, że psychopata Artur (Tomasz Ciachorowski) już nigdy nie da jej spokoju. Tym razem Skalski przejdzie samego siebie!

W nowych odcinkach M jak miłość po wakacyjnej przerwie Iza wyjedzie z Warszawy, żeby nie martwić się Arturem. Marcin (Mikołaj Roznerski) uzna bowiem, że z dala od miasta będzie bezpieczna i spokojnie zajmie się ślubnymi przygotowaniami. Wszystko będzie się układało po myśli Chodakowskiego, ale do czasu.

Zobacz: Już jest zwiastun nowych odcinków „M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Skalski szybko wytropi Izę i jej ukochanego. Do tajemniczego domku nad jeziorem trafi najpewniej dzięki Olkowi (Maurycy Popiel), którego będzie śledzić, by dotrzeć do jego brata.

Zobacz: Nowy romans w “M jak miłość”? Takiego zwrotu akcji nie spodziewali się nawet najwierniejsi widzowie!

Zwiastun nowych odcinków M jak miłość niepokoi. Artur dopadnie Izę i uwięzi ją w jej własnym domku! Czy ktoś ją uratuje? Wiadomo, że Marcin będzie uczył się od Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski) strzelać! Czy strzał załatwi sprawę? Czy Chodakowski zabije rywala, gdy zorientuje się, że jego dzieci i wybranka znów są w śmiertelnym niebezpieczeństwie?

To się nigdy nie skończy! – powie zrozpaczona Iza.

Przypominamy, że gdy Artur porwał Izę ostatnio skończyło się to fatalnie. Skalski chciał wywieźć ją za granicę, ale Iza uciekła. Doszło jednak do wypadku samochodowego, po którym Lewińska trafiła do jednego z niemieckich szpitali, a bliscy uznali ją za zmarłą. Dopiero Ania (Maria Pawłowska) pomogła Marcinowi ustalić, że jego była kochanka jednak żyje.

Zobacz: Iza nigdy nie uwolni się od Artura Zemsta psychopaty z “M jak miłość” będzie bolesna!

Premierowy odcinek M jak miłość dopiero we wtorek, 10września


×
×