×

M jak miłość po wakacjach 2019. Basia Rogowska musi iść na terapię, bo nie może zapomnieć o pedofilu

Ta tragedia naznaczyła niewinną dziewczynkę i jej rodzinę. Czy mała Basia Rogowska (Maja Rogowska) zapomni o tym, że porwał ją pedofil (Henryk Niebudek)? Czy pomoże jej specjalistyczna terapia?

Choć wydaje się że dziewczynka i jej rodzice, Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) dochodzą do siebie po traumatycznych wydarzeniach z minionych odcinków M jak miłość, to będą jedynie pozory. Basia będzie osowiała, smutna, nie będzie miała apetytu. Rodzice, którym mają spore pojęcie o zdrowiu, także psychicznym, postanowią wysłać nastolatkę na terapię u psychologa.

– Boże, Artur, to takie niesprawiedliwe, że nasze dziecko… że Basia musiała przez to wszystko przejść. Bogu dzięki, że nie doszło do najgorszego – powie mężowi Maria w powakacyjnych odcinkach M jak miłość.

Na szczęście pedofil jedynie porwał małą, nie zgwałcił jej. Inaczej faktycznie byłoby z Rogowskimi krucho, a zwykła pomoc psychologa nie byłaby wystarczająca. Oby Rogowscy wyciągnęli z tej historii nauczkę dla siebie. Przecież Basia nie bez powodu zaufała obcemu człowiekowi.

Wpadła w pułapkę Dariusza

Psychologowie mówią, że dzieci zwracają się w stronę pedofila wtedy gdy nie mają bardzo bliskiej relacji z rodzicami. Im bardziej rodzice rozliczają je z dokonań, stosują surową dyscyplinę , im bardziej maluch chce zasłużyć na ich akceptację, tym łatwiejszą jest ofiarą dla złoczyńcy.

Dziecko powinno czuć, że jego rodzice naprawdę, a nie na pokaz się nim interesują. Czy właśnie to było przyczyną kłopotów malej Basi? Jej rodzice stanowczo powinni się przyjrzeć swojemu związkowi i relacji z córką. Czy tak będzie i czy terapia pomoże dziewczynce otrząsnąć się z koszmaru, zobaczymy w powakacyjnych odcinkach M jak miłość.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2019: Czy Marcin zastrzeli Artura Skalskiego? Będzie chciał ratować Izę przed zemstą psychopaty

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli w “M jak miłość”. Zarzucili Annie Musze niewierność wobec partnera

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku “M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!

Może Cię zainteresować