„M jak miłość” po wakacjach 2019. Czy Marcin zastrzeli Artura Skalskiego? Będzie chciał ratować Izę przed zemstą psychopaty

Marcin Chodakowski z M jak miłość poświęci wszytko, byle tylko ocalić ukochaną kobietę (Adriana Kalska) przed jej szalonym prześladowcą, Skalskim (Tomasz Ciachorowski). Co takiego z robi dla Izy Marcin? Nauczy się strzelać... Czy zabije Skalskiego?

W finale M jak miłość przed wakacyjną przerwą Skalski wydostał się na wolność. Na szczęście Chodakowski nie jest na tyle naiwny, by uwierzyć, że Artur po ucieczce z pogrzebu własnego wuja (Roch Siemianowski) nagle przestanie dręczyć Izę. Chodakowski czuje, że psychopata chce tylko uśpić ich czujność.

Dlatego Marcin zacznie bardzo systematycznie przygotowywać się na jego powrót i potencjalny atak. najpierw odwiezie Izę z dziećmi do siedliska. Tam zorganizuje bliskim dodatkową pomoc. Poprosi Andrzejka (Tomasz Oświeciński) , żeby zajął się 24-godzinną ochroną jego rodziny.

Tymczasem Marcin zacznie trenować strzelanie pod okiem Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski). Na pewno nie dla hobby czy odstresowania się, ale po to, by w razie konieczności zlikwidować groźnego agresora. Pytanie tylko, czy Artur faktycznie będzie jeszcze chciał zrobić krzywdę Izie i czy Chodakowski wykorzysta swoje nowe umiejętności. Jeśli tak, czeka nas doprawdy emocjonujący sezon.

Sprawy, w której dochodzi do śmierci przeciwnika w obronie własnej nie zawsze wygrywa przecież osoba, która zaatakowała i nie bała się sięgnąć po broń. Czy taki los: sąd oraz więzienie czekają Marcina Chodakowskiego? O tym dowiemy się z nowego sezonu M jak miłość którego premierowe odcinki zobaczymy już po wakacjach.

Zobacz: M jak miłość: Kogo nie będzie na ślubie Uli i Bartka? Na weselu bawią się przypadkowe osoby! [ZDJĘCIA]

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli w “M jak miłość”. Zarzucili Annie Musze niewierność wobec partnera

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku “M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!


×
×