M jak miłość po wakacjach 2019: Dziecko Niny i Leszka będzie chore. To dlatego Krajewski odejdzie od Asi?

Nina (Agnieszka Judycka), była partnerka biznesmena Leszka (Sławek Uniatowski) z M jak miłość nie da o sobie zapomnieć dawnemu ukochanemu. Jeszcze przed wakacjami widzowie serialu dowiedzieli się, że kobieta jest z nim w ciąży. Odbije go Asi (Barbara Kurdej-Szatan)?
M jak miłość, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Nina (Agnieszka Judycka)

Po wakacjach w M jak miłość zobaczymy, że Leszek nie zignoruje informacji o ciąży byłe kochanki. Choć Krajewski oficjalnie flirtuje z Joasią, to Nina nie zniknie z jego życia. Obie panie się nawet spotkały. I chyba w przyszłości będą jeszcze miały ku temu okazję. Jak okaże się w powakacyjnych odcinkach, ciąża Niny nie będzie przebiegała prawidłowo. Kobieta trafi do szpitala, a Leszek będzie przy niej czuwał. Jednak czy to na pewno jego dziecko? Przecież rozstali się z Niną właśnie dlatego, że kobieta nie potrafiła dochować wierności. Tym bardziej, że Nina i maleństwo będą potrzebowali pomocy. Kobieta nagle trafi do szpitala.

-Moi drodzy, znajduję się w szpitalu. To nie są zbyt przyjemna rzecz, na szczęście to taki na niby szpital, szpital telewizyjny ze sztuczną windą. Pokoje lekarskie – również sztuczne, a to Agnieszka Judycka, serialowa Nina – zapowiedział Sławek Uniatowski na swoim na swoim Instagramie.

Być może scenarzyści M jak miłość wymyślili poruszającą serca widzów historię o ratowaniu nienarodzonego dzieciątka. Lecz z drugiej strony Nina to straszna kłamczucha i jej pobyt w szpitalu może być po prostu blefem, dzięki któremu na przykład naciągnie zamożnego mężczyznę na łatwe pieniądze dla niej. Jednak czy teraz Asia, gdy dowie się, że Krajewski niebawem zostanie ojcem, będzie chciała dalej układać sobie z nim życie? Na pewno całe zamieszanie z Niną nie wpłynie dobrze na ich relacje.

Za tezą o konflikcie obu pań przemawiają zdjęcia, które Agnieszka Judycka umieściła na Instagramie. Pozuje na nim z Barbarą Kurdej-Szatan. Obie aktorki złożyły dłonie tak, by przypominały one pistolety. A samo zdjęcie jest podpisane przez Judycką „rywalki”.

Zobacz: Nowy romans w „M jak miłość”? Kochanek Asi przyjedzie do Grabiny i zakocha się w innej blondynce!

Zobacz: Wyciekły szczegóły ślubu Izy i Marcina z “M jak miłość”! Jeden z aktorów właśnie się wygadał

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” tuż przed porodem chwali się dużym brzuszkiem na Instagramie. A co z jej rolą w serialu?


×
×