M jak miłość po wakacjach 2019: Marcin zobaczy Izę w sukni ślubnej! To zły omen?

Nareszcie! Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) oraz jego ukochana Iza (Adriana Kalska) z M jak miłość chcą wziąć ślub. To będzie mila odmiana po miesiącach nerwów i stresu spowodowanych przez psychopatę Skalskiego (Tomasz Ciachorowski).
M jak miłość Iza i Marcin przed ślubem

W M jak miłość po wakacjach to Marcin zachęci ukochaną do tego, by zaczęła planować uroczystość. Wszystko to po to, by nie myślała już o Arturze i tym, że jej były wciąż może ją dorwać i zabić. Artur przecież uciekł policji i ukrywa się. Gdzie? Rodzina myśli, że wyjechał do Argentyny. W rzeczywistości jest zupełnie gdzie indziej. Opętał swoją lekarkę psychiatrę Darię (Ewelina Gnysińska) i zamieszkał u niej. Wszystko po to, by ostatecznie zemścić się na Marcinie i Izie.

W odcinkach M jak miłość we wrześniu zobaczymy, jak Iza będzie mierzyła niezwykle twarzową kreację ślubną w towarzystwie Marzenki (Olga Szomańska). Dlaczego akurat u niej? Tam ukryje się przed byłym mężem-psychopatą. Iza zechce sprawdzić, czy po obfitej kolacji w Siedlisku będzie w stanie zmieścić się w efektowną obcisłą ażurową kreację. Niestety, na przymierzaniu sukienki przyłapie ją Marcin…

Chodakowski będzie zachwycony widokiem ukochanej kobiety w tak seksownej, a jednocześnie skromnej sukni, którą z resztą sam jej kupił. Ale Iza będzie mniej zadowolona. Przecież narzeczona nie może pokazać się narzeczonemu w ślubnej sukience jeszcze przed ślubem! To przynosi okropnego pecha. Izę przejdzie dreszcz strachu. Wypędzi narzeczonego. I wpadnie w fatalny humor. Będzie jej się wydawało, że tę sielankę musi przerwać jakaś katastrofa.

Ślub grozy

Czy Lewińska ma rację? Niewątpliwie tak! Zdjęcia, na których widać jak Marcin strzela do Artura, nie są już tajemnicą. Widać na nich, że Skalski jest cały zakrwawiony. Do konfrontacji zatem dojdzie , ale kto ją ostatecznie przeżyje? Czy Artur nie zrani również Marcina i nie sprawi, że ze ślubu będą nici? O ty przekonamy się już z powakacyjnych odcinków M jak miłość.

Zobacz: Adriana Kalska jest w ciąży? Jedno zdjęcie z planu “M jak miłość” namieszało w sieci!

Zobacz: Roznerski to partner idealny! Swoją śliczną Adrianę Kalską traktował jak królową! TeleKamery 2019 należy do nich!

Zobacz: Piękna Adriana Kalska zaserwowała sobie kosmiczną metamorfozę! Mikołaj Roznerski na jej widok może doznać lekkiego szoku!


×
×