M jak miłość po wakacjach 2019: Mateusz Mostowiak przejmie biznes Banacha i ożeni się z Lilką?

Zawsze miał smykałkę do interesów, a teraz Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) z M jak miłość udowodni też wszystkim, że ma głowę na karku. I to w tak młodym wieku. Przyszły maturzysta przejmie po wakacjach interes Banacha (January Brunov) i zrobi wszystko, by udowodnić , że jest dojrzałym facetem. Także do tego, by ożenić się z Lilką ( Monika Mielnicka).
M jak miłość - Lilka Banach, Mateusz Mostowiak


Zakochanym z M jak miłość nie przeszkadza zupełnie nic: ani wiek, ani to, ze scenarzyści rozdzielili ich na jakiś czas i wysłali Mateusza do Australii. Chłopak, wyjątkowo stały w uczuciach, wrócił do rodzinnej grabiny z mocnym postanowieniem: tuż po maturze chce się ożenić z Lilką. Zrozumiał to, gdy przyjechał z Antypodów na skromny ślub przyrodniej siostry Uli (Iga Kreft).

O tym, że Mateusz chce się żenić wiedza już i babcia Barbara (Teresa Lipowska), i tata Marek (Kacper Kuszewski). Mateusz bowiem już oświadczył się Lilce! Do tego zmotywowało go to, jak ojciec nastolatki brutalnie traktuje swoich najbliższych. Młody Mostowiak postanowił więc, że zostanie jej obrońcą. Tymczasem domowy tyran Banach prawdopodobnie pójdzie siedzieć za znęcanie się nad rodziną. I jego biznes przejmą właśnie młodzi udowadniając wszystkim dorosłym wokoło, że jeśli ktoś nie jest jeszcze pełnoletni, nie oznacza, że ma fiu-bździu w głowie.

Czy dzięki temu zobaczymy ślub tej naprawdę młodej i sympatycznej pary pod koniec następnego sezonu M jak miłość? To bardzo możliwe. W rodzinie Mostowiaków wielu bohaterów bardzo wcześnie decydowało się na ślub. taka idealna, „wczesną parą” są Kinga i Piotrek Zduńscy (Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek), zakochani w sobie od liceum. ich rodziny nie akceptowały ich związku, wiec para pobrała się po kryjomu w USC. I dopiero kilka lat później wzięła tez ślub kościelny. Choć od tego czasu Zduńscy przeżyli wiele burz, mają czwórkę dzieci, są szczęśliwi razem i wciąż łączy ich namiętność. Oby taki szczęśliwy los spotkał także Mateusza i Lilkę!

Zobacz: Planowane śluby w „M jak miłość”. Nie tylko Iza i Marcin spotkają się przed ołtarze! Czeka nas aż kilka ceremonii

Zobacz: Gwiazda “M jak miłość” jest w ciąży! Pochwaliła się pięknie zaokrąglonym brzuszkiem!

Zobacz: Niezapowiedzenie zmiany w obsadzie “M jak miłość”! Fani oburzeni! Co na to Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski?


×
×