M jak miłość po wakacjach 2019: Nowy kochanek Asi jednak wybierze Ninę? Leszek będzie z nią dla dziecka!

Ledwo zakochali się w sobie, a już los chce ich rozdzielić. Czy nowy kochanek Asi (Barbara Kurdej-Szatan) – Leszek (Sławek Uniatowski) wybierze Chodakowską czy Ninę (Agnieszka Judycka). Bo wreszcie dowie, się, że jego była kochanka spodziewa się z nim dziecka.
M jak miłość - Joasia i Leszek

Jak do tego dojdzie? W ostatnich odcinkach M jak miłość przed wakacjami widzieliśmy, że Asia i Leszek uprawiali seks. Gdy cieszyli się się intymnością, do Leszka przyszedł sms – od Niny z informacją że jest w ciąży. Leszek, zajęty nową miłością, zignorował brzęczący telefon.

Jednak na zdjęciach Agnieszki Judyckiej na jej Instagramie widać dokładnie, że Nina i Leszek zobaczą się w szpitalu. Leszek pospieszy do niej jak na skrzydłach, a Nina zapewni go, ze to właśnie jego dziecko nosi pod sercem. Jednak Leszek nie będzie mógł zapomnieć, że była kochanka, gdy jeszcze byli razem, dopuściła się zdrady. I właśnie z tego powodu ją zostawił. Dziecko jest pewnie jego, ale trudno będzie tej parze odbudować dawne zaufanie.

Dlaczego Nina jest w szpitalu? Może ciąża jest zagrożona. Lub cała sprawa jest… tylko mistyfikacją Niny!

Jednak dość niekojąco brzmi opis Judyckiej do zdjęcia z planu:

–Jest bardzo miły, przyniósł mi sok i pomarańcze! A pomiędzy ujęciami często śpiewa, więc sami powiedzcie, jak nie uwielbiać takiego partnera? – napisała aktorka.

Może nazwanie serialowego Leszka właśnie partnerem oznacza, że ta para w nowym sezonie M jak miłość zejdzie się, a Asia znów będzie mogła opłakiwać zmarłego Tomka (Andrzej Młynarczyk)? O tym jednak przekonamy się dopiero we wrześniu, kiedy M jak miłość wróci na antenę telewizyjnej Dwójki.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2019: Czy Marcin zastrzeli Artura Skalskiego? Będzie chciał ratować Izę przed zemstą psychopaty

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli w “M jak miłość”. Zarzucili Annie Musze niewierność wobec partnera

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku “M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!


×
×