M jak miłość po wakacjach 2019: Olek będzie miał dwie kochanki jednocześnie – Agnieszkę i Agę. Którą wybierze?

Ten to ma temperament! Niejeden facet zazdrości mu i krzepy, i dwóch pięknych kochanek. W odcinkach M jak miłość po wakacjach zobaczmy, że Olek (Maurycy Popiel) uprawia seks najpierw z jedną kobietą czyli Agnieszką Olszewską (Magdalena Malach), a potem z drugą – Agą (Ina Sobala).
Z kim będzie Olek w M jak miłość?

Olek z M jak miłość kiedyś był takim porządnym chłopakiem… Do czasu, kiedy poznał temperamentną Madzię (Anna Mucha)! Gdy został jej mężem, zdradził ją z Anetą (Ilona Lewandowska) i z tego powodu się rozwiedli. Anetę też oczywiście potem oszukał. Młody przystojny lekarz jak widać nie może powstrzymać się od kolejnych seksualnych podbojów, bo zbałamucił także seksowną matkę Agi, czyli Teresę (Joanna Sydor), dawną kochankę Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Teresa nabrała na niego ochoty, gdy zobaczyła że Chodakowski robi niezwykle zmysłowy striptiz dla jej córki.

Co będzie dalej z jego życiem seksualnym i uczuciowym w M jak miłość? Choć oczywiście Olek obiecał Adze, że już nie będzie robił skoków w bok, noc spędzona u Olszewskiej pozostawi mu niezatarte wspomnienia. Zresztą podobnie jak Agnieszce. Ona z kolei ma wyraźną słabość do rodu Chodakowskich: to już trzeci – po Tomku ( Andrzej Młynarczyk) i Marcinie ( Mikołaj Roznerski) mężczyzna o tym nazwisku, z którym uprawiała seks.

Olek bardzo podpasował pani prokurator, ale poczucie winy spowodowane tym, że ten romans to tak naprawdę tuszowanie depresji i samotności Olszewskiej, będzie się w kobiecie odzywało. Jednak… nie będzie się umiała powstrzymać od ulegania Olkowi. Ten zaś cynicznie będzie wykorzystywał rudowłosą, starszą piękność, jednocześnie oszukując własną dziewczynę. Nic dobrego z tego na pewno nie wyjdzie. Czy Olek zapłaci za granie na dwa fronty?

– Komplikuje sobie życie – podkreśla grający Chodakowskiego Maurycy Popiel w Kulisach M jak miłość. O tym przekonamy się dopiero o wakacjach, kiedy M jaki miłość wróci do telewizyjnej Dwójki.

Zobacz: Marcjanna Lelek nigdy nie wróci do „M jak miłość”! Młoda aktorka ma inne plany na przyszłość. Natalka Mostowiak umrze?

Zobacz: Poważne braki w obsadzie „M jak miłość”. Aż sześciu gwiazd nie zobaczymy w serialu po wakacjach!

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?


×
×