×

M jak miłość po wakacjach 2019: Pierwszy zgrzyt w związku Mateusza i Lilki. Ślubu jednak nie będzie?

To nie tak miało być! Zamiast pilnej nauki i przestrzegania zasad ciotki Marii (Małgorzata Pieńkowska), Mateusz (Krystian Domagała) z M jak miłość zacznie lekceważyć swoje obietnice. To nie doprowadzi do niczego dobrego. Tym bardziej, że Lilka (Monika Mielnicka), z którą chcą się pobrać, gdy tylko skończą liceum, nie pochwala jego zachowania…

W jesiennych odcinkach M jak miłość zobaczymy, że Mateusz, który tak ładnie i przekonująco prosił krewnych, by móc zostać w Polsce, zawiedzie krewnych. Głównie – oczekiwania Marii, która miała nadzieję, że bratanek zrobi wszystko, by skończyć szkołę i następnie ożenić się z ukochaną Lilką.

Niestety, okaże się, że u Mateusza uczucia, a zwłaszcza pożądanie, przeważą rozsadek. Zamiast grzecznie siedzieć w klasie i przygotowywać się do matury, syn Marka (Kacper Kuszewski) będzie wymykał się na wagary, byle tylko spotkać się z ukochaną. Ale pewnego razu na nieplanowej randce przyłapie go ciotka. Będzie zawiedziona postępowaniem Mateusza.

– Co wy wyprawiacie – obruszy się.
– Wagary? Dwa dni po wyjeździe ojca! Obiecałam, że będziesz się starał, uczył… I co? Nie taka była umowa – wykrzyknie nastolatkowi prosto w oczy zdenerwowana ciotka.

Mateusz… niestety nadużyje jej zaufania. Oszuka Marię, że wcale nie jest na wagarach, tylko po prostu lekcje się wcześniej skończyły Ale nie niedługo potem Mateusz wda się w bojkę z kolega z klasy – oczywiście z powodu Lilki.

Z każdym kolejnym wybrykiem bratanka w M jak miłość, Rogowska będzie gorzko żałowała, że zaufała młodzieńcowi. Przerazi się też odpowiedzialnością, jaka na niej spoczywa. W końcu jej brat jest kilka tysięcy kilometrów od Grabiny. Ale gdy coś stanie Mateuszowi, to przecież ona będzie za to odpowiedzialna.

Czy młody Mostowiak przestanie szaleć? Może pójdzie po rozum do głowy, gdy Lilka oświadczy mu, że nie podoba jej się , że oszukuje własną ciotkę. Może też zagrozi zerwaniem…

Zobacz: Czarna owca w „M jak miłość”. Mateusz Mostowiak wróci do Grabiny i podpadnie całej rodzinie

Zobacz: Mikołaj Roznerski o nowych odcinkach “M jak miłość”. Izę i Marcina czeka małżeński kryzys?

Zobacz: Iza i Marcin z „M jak miłość” w podróży poślubnej. Dokąd wyjadą zaraz po ceremonii?

Może Cię zainteresować