„M jak miłość” po wakacjach: Ula rzuci Bartka? Na jaw wyjdzie wielki przekręt!

Jeszcze niedawno obiecywali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Ale jakże szybko Bartek (Arkadiusz Smoleński) złamie przysięgę daną Uli (Iga Krefft) przed Bogiem. Cieniem na przeszłości młodych małżonków położy się mroczna przeszłość Bartka. Nic dziwnego, że dziewczyna nie będzie chciała mieć z nim nic wspólnego!
M jak miłość - Ula

Czemu ona za niego wyszła? Przecież Bartek z M jak miłość to gangster! Czy naprawdę tak szybko się zmienił z powodu uczucia? Choć wtedy przez chwilę wyglądało na to, że Ula zrezygnuje ze ślubu, ostatecznie wyszła za mąż za Bartka. Jednak ich sielanka nie potrwa długo. W ich związku pojawią się kolejne problemy.

W 1452. odcinku M jak miłość, czyli pierwszym, który TVP2 pokaże po wakacjach, akcja serialu będzie się rozgrywała kilka tygodni po improwizowanym ślubie i weselu. Lisiecki nie będzie mógł znaleźć porządnej pracy. W domu pojawią się kłopoty finansowe. Bartek zadłuży się i oczywiście nie zwierzy się ze swych kłopotów żonie. Poszuka pomocy gdzie indziej. Gdzie? Niestety uruchomi swoje szemrane więzienne kontakty! Nawet spotka swojego dawnego kumpla z czasów kiedy parał się gangsterką i powie mu:

– Tak, jak ci mówiłem – potrzebna jest mi teraz każda złotówka. Także wchodzę w to.

Każda żona byłaby zaniepokojona takimi słowami męża. Ula domyśli się, że Bartek po prostu nie jest z nią szczery i coś przed nią knuje. Ale kobieta zbierze się na odwagę i zapyta męża, czy ma jakieś długi. Jednak Bartek kompletnie ją zlekceważy i powie „wszystko będzie dobrze”.

Rozstanie Uli i Bartka w M jak miłość: A mogło być tak pięknie

Nic dziwnego, że Ula poczuje się takim traktowaniem urażona. Nie tego oczekuje przecież od faceta, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Zacznie mieć wątpliwości, czy dobrze zrobiła zapominając o przeszłości męża i zostając panią Lisiecką. Te wątpliwości Uli wykorzysta Janek (Tomas Kollarik). Który niespodziewanie wróci do Grabiny. I jak łatwo się domyślić, Ula szybko wpadnie w jego ramiona żałując, że porzuciła spokojną, wręcz nudną egzystencję u jego boku na rzecz małżeństwa z przystojnym przestępcą.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2019: Czy Marcin zastrzeli Artura Skalskiego? Będzie chciał ratować Izę przed zemstą psychopaty

Zobacz: Fani nie mogą uwierzyć w to, co zobaczyli w “M jak miłość”. Zarzucili Annie Musze niewierność wobec partnera

Zobacz: Ślub Uli i Bartka w ostatnim odcinku “M jak miłość”. Mamy dużo zdjęć z ceremonii!


×
×