M jak miłość po wakacjach: Katia urodzi dziecko Łukasza i wychowa je sama? Wiemy, co się wydarzy

W nowych odcinkach M jak miłość okaże się, że Katia (Joanna Jarmołowicz) jest w ciąży. Co na to Łukasz (Jakub Józefowicz)? Chłopak spanikuje i przestanie być miły!

Już w 1458 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 1 października) Katia spotka się z Łukaszem. Będzie miała nadzieję, że zaczną snuć plany o wspólnej przyszłości i wybiorą imię dla dziecka, ale nic bardziej mylnego. Wojciechowski najpierw powie o „problemie” Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), a on da mu świetną radę.

Zobacz: Ciąża w “M jak miłość”! Gwiazda zostanie mamą nie tylko w serialu! Już nawet nie ukrywa imponujących krągłości

-Katia jest w ciąży.
-Jeśli nic do dziewczyny nie czujesz, to wypadałoby jej to powiedzieć.

Łukasz zmusi Katię do aborcji?

Tego samego dnia Łukasz spotka się z dziewczyną. Będzie z nią szczery aż do bólu. Przyzna, że nie chce mieć z nią nic wspólnego i wręczy jej kopertę z pieniędzmi na aborcję. Zdarzenie to wstrząśnie przyszłą mamą i posunie do zaskakujących kroków – prawdopodobnie zerwie kontakt z ojcem swojego dziecka.

-A czego ty się spodziewałaś? Ślubu? – zapyta wręczając jej pieniądze na aborcję.
-Ty gnoju zasrany jeden! – krzyknie Katia.

Dziewczyna wychowa dziecko sama, czego oczywiście nie pochwali jej ojciec. Gruzin marzył bowiem o tym, żeby jego piękna córka wiodła szczęśliwe życie z odpowiedzialnym mężczyzną. Niestety Łukasz okazał się być zupełnie inny.

Zobacz: Jest już zwiastun nowych odcinków „M jak miłość”. Porwanie, niechciana ciąża, zdrady i rozstania. Będzie się działo!

Zobacz: Aborcja w „M jak miłość”?! Łukasz namówi Katię, żeby usunęła ciążę?


×
×