Dlaczego nie ma „M jak miłość” w telewizji? Dyrekcja programowa TVP wprowadziła poważne zmiany!

Serial M jak miłość jest emitowany dwa razy w tygodniu już od 19 lat. Czy to się teraz zmieni? Jest decyzja dyrektorów stacji TVP2.
M jak miłość odcinek 1469, Marcin (Mikołaj Roznerski), Olek (Maurycy Popiel)

M jak miłość odkąd sięgamy pamięcią serial bawi widzów dwa razy w tygodniu. Tym samym gromadzi liczną widownię. Produkcja bije rekordy oglądalności! Decyzja stacji wydawać może się więc dziwna… Jeden odcinek zamiast dwóch? To niestety prawda.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1471): Strzelanina w lesie. Janek umrze na oczach Uli?

Mowa o premierowych odcinkach M jak miłość, które zobaczymy w listopadzie. Ze względu na Święto Niepodległości 11 listopada (w poniedziałek) do emisji nie trafi premierowy odcinek serialu o Mostowiakach. Zamiast tego w TVP2 zobaczymy wykony największych gwiazd. Na muzycznej scenie pojawi się: Aleksandra Kurzak, Krzysztof Cugowski, Natalia Sikora, Natalia Nykiel, Kamil Bednarek, Natalia Szroeder, Marek Piekarczyk, Warszawska Orkiestra Sentymentalna i SBB

Setną rocznicę obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości uświetni bowiem koncert zorganizowany na PGE Narodowym w Warszawie.

Czytaj: Ile zarabiają polskie serialowe gwiazdy? Królowa jest tylko jedna! Daleko w tyle są nawet Małgorzata Kożuchowska i Barbara Kurdej-Szatan!

Tymczasem 1469 odcinek M jak miłość zostanie wyemitowany dzień później, czyli we wtorek 12 listopada 2019. Pozostałe odcinki będą emitowane standardowo według dotychczasowego porządku – w każdy poniedziałek i wtorek. A ten jeden wyjątek widzowie z pewnością zaakceptują. To przecież wielkie narodowe święto!

Co się wydarzy w 1469 odcinku M jak miłość? Opis, streszczenie: 

Po upadku firmy budowlanej Marcin (Mikołaj Roznerski) znajdzie pracę u Roberta Krajewskiego (Grzegorz Wons), ojca Leszka (Sławomir Uniatowski). Nie wie, że nowy szef po prostu próbuje umówić się z jego matką (Małgorzata Pieczyńska). Policja wciąż poszukuje Artura (Tomasz Ciachorowski), uznając go za niebezpiecznego zbiega. W tym czasie Olek (Maurycy Popiel) wyznaje w końcu bratu, że zabił Skalskiego i zakopał jego ciało w lesie. Lekarz namawia też Agnieszkę (Magdalena Walach), żeby wyjechali razem za granicę. Olszewska zaczyna nabierać podejrzeń. Magda (Anna Mucha) zdradza Budzyńskiemu (Krystian Wieczorek), że nie chce wracać do mieszkania, które zdemolowali gangsterzy. Rozrzutny prawnik zgadza się na zakup nowego mieszkania.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1469): Olek zawiedzie Agnieszkę w łóżku. Olszewska zakpi z kochanka


×
×