Radykalna zmiana w emisji „M jak miłość”. Jeden odcinek tygodniowo?! Fani będą załamani

M jak miłość od lat emitowane jest dwa razy w tygodniu. W każdy poniedziałek i wtorek przed telewizorami zasiadają miliony Polaków i śledzą losy Mostowiaków. Teraz się to zmieni?
Radykalna zmiana w emisji "M jak miłość". Jeden odcinek tygodniowo?! Fani będą załamani

Poważne zmiany w emisji serialu „M jak miłość”

Już nie zobaczymy tylu premierowych odcinków w tygodniu, ile byśmy chcieli. M jak miłość emitowane dotąd dwa razy w tygodniu przejdzie zagości na ekranach nieco rzadziej. Na szczęście mówimy tylko o grudniowych odcinkach, których emisja wypada w wieczór wigilijny oraz sylwestrowy.

Zobacz: Dwie aktorki żegnają się z „M jak miłość”! To koniec ważnego wątku i pożegnanie kluczowych postaci. Szkoda!

Skąd taka decyzja? Dyrektorzy programowi stacji TVP – jak co roku – postawili w okresie świątecznym na rodzinne kino. 24 i 31 grudnia będzie można oglądać więc pełnometrażowe produkcje, niestety kosztem M jak miłość.

W okresie bożonarodzeniowym premierowe odcinki zobaczymy tylko w poniedziałek 23.12.2019 oraz 30.12.2019.

Zmiany w emisji tyczą się też pozostałych seriali emitowanych na antenie Telewizji Polskiej. Mowa o Barwach szczęścia i Na dobre i na złe. Barwy szczęścia zobaczymy tylko w poniedziałek 23.12.2019 – potem czeka nas tygodniowa przerwa.

Zobacz: Wojna braci w „M jak miłość”! Paweł odbije Piotrkowi Kingę?

Natomiast serial o lekarzach z Leśnej Góry wypada na drugi dzień świąt. To znaczy, że odcinek numer 762 zostanie przesunięty dopiero na 8.01.2020.

To nie jest łatwy czas dla fanów seriali, ale za to potem… Jak przyjemnie będzie wrócić do oglądania nowych, świeżutkich odcinków!

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1483) Śmiertelnie chora Marta nie pojawi się na ślubie Magdy i Andrzeja. Umrze w czasie ceremonii?


×
×