Marek Mostowiak wraca do „M jak miłość”! Po wakacjach widzowie nieźle się zdziwią! Takiej sensacji jeszcze nie było!

Sensacja w M jak miłość! Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) znów pojawi się w Grabinie! Choć nie w taki sposób, jaki chcieliby fani serialu. Ujawniamy, co wydarzy się w pierwszym odcinku po przerwie wakacyjnej.
Kacper Kuszewski wróci do M jak miłość?

Kacper Kuszewski odszedł z M jak miłość dokładnie rok temu. Był zmęczony graniem od szesnastu lat tego samego bohatera. Wraz z nim zniknęła z tej produkcji jego serialowa żona Ewa (Dominika Kluźniak). W serialu uzasadniono ich odejście wyjazdem do Australii.

Kiedy jednak w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami pojawili się na nowo Mateusz (Krystian Domagała) oraz Natalka (Marcjanna Lelek), którzy przyjechali na ślub Uli (Iga Krefft), nadzieje fanów na ponowne zobaczenie Kuszewskiego na ekranie ożyły. No bo przecież jako dobry ojciec powinien pojawić się na ślubie własnej córki. Tak się jednak nie stało…

Marek wróci do M jak miłość!

Za to w pierwszym po wakacjach – 1452 – odcinku M jak miłość dowiemy się, że Mostowiak jednak przyleciał do Polski! Po co? Aby omówić kwestię pobytu i matury Mateusza w Polsce. Jednak widzowie nie zobaczą ani jednej sceny z udziałem Kuszewskiego! Dowiedzą się o tym dzięki jego rozmowie telefonicznej z Marysią (Małgorzata Pieńkowska). Prawdopodobnie mężczyzna będzie tematem rozmów rodziny, tak jak Małgosia (Joanna Koroniewska), która rzuciła rodzinę najpierw dla miłości, a potem dla sekty.

Fanom serialu wydaje się to bardzo dziwne. Marek, który zawsze uchodził za rodzinnego człowieka nie dość, że nie zatańczył z córką na jej weselu, to nawet nie odwiedził matki w Grabinie. Wielu internautów uważa, że producenci chcą nabić widzów w butelkę tylko, by podnieść słupki oglądalności. Kacper Kuszewski oczywiście nie planuje powrotu do serialu, ale wiadomo już, że teraz częściej na ekranie będzie się pojawiał jedyny biologiczny syn Marka i Hanki (Małgorzata Kożuchowska), czyli Mateusz.

Kuszewski na brak pracy nie może narzekać – jest jurorem w programie Polsatu Twoja twarz brzmi znajomi i sporo gra w teatrze. Za miesiąc czeka go premiera przedstawienia Lista męskich życzeń w reżyserii Artura Barcisia, czyli jego serialowego teścia z M jak miłość.

Zobacz: Kacper Kuszewski wbił szpilę Małgorzacie Kożuchowskiej! Tak podsumował swoje odejście z „M jak miłość”

Zobacz: Kacper Kuszewski pierwszy raz szczerze wyznał, dlaczego opuścił “M jak Miłość”! Nie chodziło o złe warunki na planie!

Zobacz: Adriana Kalska jest w ciąży? Jedno zdjęcie z planu “M jak miłość” namieszało w sieci!


×
×