Quczaj odrzucił propozycję pracy na planie najpopularniejszego polskiego serialu. Wiemy, dlaczego!

O Qczaju czyli Danielu Kuczaju trenerze personalnym, a wcześniej także aktorze i... fryzjerze, zaczyna być coraz głośniej. Daniel, który wiele lat występował na deskach teatru Studio Buffo dostał nawet propozycję zagrania w M jak miłość!
Quczaj odrzucił propozycję pracy na planie najpopularniejszego polskiego serialu! Wiemy, dlaczego

Wielu aktorów marzyłoby o dostaniu się do najpopularniejszego polskiego serialu jakim jest M jak miłość. Niewątpliwie taka propozycja bardzo pochlebiła Danielowi, ale mimo to odmówił przyjęcia stałej roli w serialu, który bardzo często posiłkuje się celebrytami.

Daniel Kuczaj zawsze marzył, by zostać aktorem i dopiął swego jako młodzieniec, występując w przedstawieniach Janusza Józefowicza. Ale pierwsze zetkniecie ze stolicą – a pochodzi z Podhala – oraz z rodzimym showbiznesem, przypłacił depresją i uzależnieniami. Na szczęście nie wstydzi się do tego przyznać. Choć jest naprawdę nikłego wzrostu, osobowością, charyzmą i energią, co najmniej czworga ludzi, zaraża wszystkich dookoła.

Obecnie pokazuje się coraz częściej w telewizji. Uczestniczył także w programie Taniec z gwiazdami, gdzie tańczył w parze z Pauliną Biernat. Obecnie można go oglądać na dużym ekranie w filmie Fighter, u boku przystojnych polskich gwiazdorów – Mikołaja Roznerskiego i Piotra Stramowskiego. Na tym jednak sympatyczny i bardzo dowcipny góral nie kończy swojej kariery aktorskiej. Zagra w filmie, w którym znajdzie się rola specjalnie dla niego napisana.

Nie będzie to duża rola, ale będę przewijał się przez cały film, ponieważ jego główna bohaterka będzie moją fanką. To jest dla mnie ogromne wyróżnienie. Nie sądziłem, że doczekam momentu, kiedy ktoś pisząc scenariusz, pomyśli o mnie i wymyśli, że główna postać będzie zakochana w Qczaju – opowiadał Daniel w wywiadzie dla portalu plejada pl.

Z powodu ogromnej ilości zajęć, musiał z bólem serca odrzucić rolę w M jak miłość.

Na pewno jednak pojawi się jeszcze nie raz w telewizji. Podobno pracuje nad własnym programem, który pokaże jedna ze stacji.

Zobacz: Daniel Kuczaj był na samym dnie! Sterydy, alkohol, przemoc… Przed startem w „Tańcu z gwiazdami” wyjawił szokujące sekrety!

Zobacz: Nowa Małgosia w “M jak miłość”! Kto zastąpi Joannę Koroniewską w serialu o Mostowiakach?

Zobacz: Nieeleganckie zachowanie Qczaja po przegranej w „Tańcu z gwiazdami” oburzyło widzów. Jak się tłumaczy? [WIDEO]


×
×