Robert Moskwa zdemaskował producentów „M jak miłość”. Te sceny nigdy nie zostaną dopuszczone do emisji!

Serialowy Artur Rogowski z M jak miłość to teraz prawdziwy pan domu Mostowiaków. Po śmierci Lucjana (Witold Pyrkosz) został jedynym mężczyzną rodu i to on dogląda domostwa. Grający go Robert Moskwa zdradził jednak jedną tajemnicę... 
Robert Moskwa, Małgorzata Pieńkowska

Praca na planie serialu M jak miłość do łatwych nie należy, szczególnie gdy upały dają się we znaki! Aktorzy pracują czasem od świtu do nocy, żeby nakręcić jak najwięcej scen, które my już jesienią będziemy mogli oglądać na antenie telewizyjnej Dwójki. I choć niektórzy – jak np. serialowa Kinga (Katarzyna Cichopek), czy Piotrek (Marcin Mroczek) – wyjechali z rodzinami na wakacje, to inni pracują w pocie czoła.

Robert Moskwa, który w serialu wciela się w rolę Artura, męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska) chętnie pokazuje zdjęcia z planu. Po śmierci Lucjana to właśnie jego bohater zajął najważniejsze miejsce w Grabinie. Na jego barkach spoczywa bowiem opieka nad teściową, żoną i córką. Lekarz jako głowa rodziny jest bardzo odpowiedzialny. Chętnie zabiera się więc nawet za prace w ogrodzie.

Właśnie w takich okolicznościach powstało jedno z ostatnich zdjęć na planie M jak miłość. Robert Moskwa bez bluzki, w samych ogrodniczkach paraduje z taczką. Cóż… Tych scen jednak nie zobaczymy na ekranie! Aktor zdradził, że taka stylizacja nie przeszła. W premierowych odcinkach zobaczymy jego postać nieco bardziej ubraną. A szkoda, bo ten widok z pewnością ucieszyłby damską część publiczności 🙂

Zobacz: Sonia i Janek jednak będą razem? Najnowsze zdjęcie zza kulis „M jak miłość” wszystko zdradza

Zobacz: Iza z “M jak miłość” będzie miała nową przyjaciółkę? Aneta użyje podstępu żeby odzyskać Olka

Zobacz: Rewolucja w “M jak miłość”! Rodzinny dom Mostowiaków już po gruntownym remoncie! Jak zmieniła się willa w Grabinie?


×
×