Kulisy serialu M jak miłość: Janek zawalczy o Sonię. Niespodziewanie zmieni się w romantycznego adoratora!

I role się odwrócą! Teraz to Janek (Tomas Kollarik) będzie zabiegał o serce Sonii (Barbara Wypych). Co takiego się wydarzy, że policjant z M jak miłość nagle zmieni front?
Kulisy serialu M jak miłość: Janek zawalczy o Sonię. Niespodziewanie zmieni się w romantycznego adoratora!

Co się wydarzy w nowych odcinkach „M jak miłość”?

W M jak miłość Sonia długo była zakochana w Janku i dosłownie usychała z miłości. Powód? Policjant cały czas wodził wzrokiem za swoją byłą narzeczoną, która z resztą już wyszła za mąż. Mowa oczywiście o Uli (Iga Krefft), która zostawiła mundurowego dla niegrzecznego Bartka (Arkadiusz Smoleński), który już wiele razy zadarł z prawem. Żeby tego było mało, zrozpaczony Morawski chciał nawet popełnić samobójstwo! Na szczęście Sonia cały czas była przy nim. Gdy pił, gdy staczał się na dno, gdy próbował ze sobą skończyć. Była przy nim, bo szalenie go kocha. W końcu mydlana bańka pękła.

Zobacz: M jak miłość. Już wiemy, jak Magda będzie wyglądała przed ołtarzem! To zdjęcie rozbawiło widzów do łez!

Nadchodzi taki moment, kiedy moja bohaterka mówi dość. Miarka się przebrała – powiedziała Barbara Wypych w najnowszych Kulisach serialu M jak miłość. 

Zakochanie Sonii wyda się Jankowi dziwne. W końcu współlokatorka do tej pory robiła wszystko, by zwrócić na siebie jego uwagę. Nie odmawiała też wspólnego towarzystwa. Teraz to się zmieni.

Sprawdź: M jak miłość (odc. 1478) Co będzie z Adamem i Agatą? Czy to początek szczęśliwego związku prawnika i lekarki?

Janek podejrzewa, że zachowanie Sonii może być pewną taktyką. Z drugie strony po tak długim czasie walki o serce Janka, Sonia może mieć tego wszystkiego już serdecznie dosyć – wyznał Tomas Kollarik, grający policjanta z Grabiny – W tym momencie w Janku coś się obudziło. Żal i uczucie przegranej. Zaczyna się orientować, że może stracić coś bardzo ważnego – dodał.

Morawski zacznie uganiać się za Sonią. Będzie proponował liczne randki, wspólne wieczory, spacery. Będzie obdarowywał ją kwiatami i czułymi słówkami. Czy Sonia ulegnie i da mu szansę? A może jednak obawa przed złamanym sercem okaże się silniejsza? O wszystkim przekonamy się w premierowych odcinkach serialu.

Zobacz: Nowa bohaterka w „M jak miłość”! To ona wystawi na próbę związek młodego Mostowiaka


×
×