Udawany romans Anki i Kamila zadziała na Magdę jak płachta na byka! Chodakowska w „M jak miłość” zatęskni za kochankiem?

W M jak miłość Kamil (Marcin Bosak) i Anka (Weronika Rosati) przyjęli pewną strategię - będą udawać parę, żeby Magda (Anna Mucha) zrobiła się zazdrosna! Uda się?
M jak miłość odcinek 1462, Kamil (Marcin Bosak), Anka (Weronika Rosati)

Kamil i Anka z M jak miłość to para cwanych intrygantów. On chce odbić Magdę Andrzejowi (Krystian Wieczorek), a ona chce mieć Budzyńskiego tylko dla siebie! Udają więc parę, by wzbudzić w Madzi zazdrość i rozdzielić ją z prawnikiem, któremu sama się oświadczyła!

Zobacz: Kolejny dramat Kingi w „M jak miłość”. Zduńska jest poważnie chora!

W 1462 odcinku M jak miłość (emisja we wtorek 15.10.2019 na antenie TVP2) Chodakowska przyjdzie na Deszczową. Na miejscu będzie też Anka i Kamil, a gdy sobie pójdą Madzia zacznie ostro plotkować z Kingą (Katarzyna Cichopek).

– Próbowałam trochę pociągnąć ich za język, ale idą w zaparte… Wiesz: „są tylko przyjaciółmi”! I może uprawiają „przyjacielski” seks? Ale mnie to jednak intryguje… Myślisz, że Anka i Kamil… że coś tam między nimi jest? – zacznie zastanawiać się Magda.
– Kto wie? Powtórka z rozrywki… A co? Czyżby ukłucie zazdrości? – zauważy Kinga, dla której zachowanie dawnych przyjaciół wcale nie będzie tak dziwne.

Zobacz: Marzenka z „M jak miłość” poroni? Jej nowa dieta wzbudzi przerażenie Andrzejka. A to nie jedyne zmartwienie Lisieckich!

Tymczasem w M jak miłość Anka i Kamil prosto od Zduńskich wybiorą się do kawiarni, kolejne godziny spędzą razem… aż w końcu Gryc zacznie z przyjaciółką flirtować.

– Jesteśmy sami… Nie musisz udawać.
– Nie udaję. I sam jestem tym zaskoczony… – powie Gryc, który najwyraźniej stracił już głowę dla Waszkiewicz.

Zapowiada się nowy – tym razem już prawdziwy romans w M jak miłość! Cieszycie się?

Zobacz: Agnieszka Olszewska z „M jak miłość” rozszyfruje Olka? Jej kochanek to morderca!


×
×