M jak miłość (odc. 1461): Seks Kisielowej i Roberta. Seniorzy dadzą się ponieść namiętności? Zofia ma pewne obawy

Ślub Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska) z M jak miłość zbliża się wielkimi krokami. A tymczasem panna młoda zaczyna się bać! Nie, nie samej uroczystości, a nocy poślubnej z narzeczonym. Czy w M jak miłość znajdzie się ktoś, kto poinstruuje starszą panią, jak uprawiać seks i osiągnąć rozkosz?

Zosia, która od lat jest wdową, od dawna nie była z nikim w intymnej sytuacji. To dlatego do tej pory nie współżyła ze swoim narzeczonym. W 1461 odcinku M jak miłość (emisja 14 października 2019 w TVP2) zacznie się bardzo stresować swoim niedoświadczeniem we współczesnej ars amandi. A po ślubie już nie będzie miała argumentów, by odmówić Robercikowi (Krzysztof Tyniec) małżeńskich uciech! Dlatego zwróci się o pomoc i po poradę do osoby, która w tych kwestiach jest zdecydowanie na bieżąco.

Zobacz: Olek z „M jak miłość” chory psychicznie! Marcin dowie się, że to on zabił Artura Skalskiego?

To Marysia Rogowska (Małgorzata Pieńkowska), córka Barbary (Teresa Lipowska) prawdopodobnie będzie musiała zabawić się w seks nauczycielkę Zofii.

-Wiesz, jestem mocna w gębie, ale jak przyjdzie co do czego… Ja to całe życie tylko z Włodkiem jednym byłam. Boję się, zwyczajnie, tak po ludzku. I potrzebuję jakiegoś wsparcia – powie błagalnie Zofia.
– Jak ja mogę pani pomóc? – wyszepcze równie stremowana Marysia.
– Instruktaż. Musisz mi powiedzieć, jak to się dzisiaj robi!– poprosi Zofia.

Ciekawe, czy w M jak miłość to Maria uświadomi seniorkę w sprawach intymnych. Byłoby to na pewno interesujące i … przydatne. Wiele razy seriale podejmują przecież niezbyt wygodne tematy, a takim jest życie intymne seniorów, a przede wszystkim to, że starsi państwo mają do niego prawo i powinni z niego czerpać radość. Bo przecież seks seniorów to najczęściej temat tabu wywołujący kpiny albo skrępowanie, a tak nie powinno być.

Zobacz: Niechciana ciąża w „M jak miłość”. Seks randki Mateusza i Lilki zakończą się wpadką?

Tymczasem aktywne życie seksualne ludzi po sześćdziesiątce jest bardzo korzystne dla ich zdrowia. Seks poprawia odporność, krążenie, wzmacnia system nerwowy i mięśnie, chroni przed nowotworami, a amerykańscy lekarze zalecają wręcz swym geriatrycznym pacjentom jeden orgazm tygodniowo!

Oby Zosia i Robert, o ile w ogóle pozostaną razem, zaznali jeszcze mnóstwa przyjemnych momentów. A ich przykład zachęci z pewnością innych seniorów do większej aktywności w tej sferze.

Zobacz: Jak naprawdę umarł Artur z „M jak miłość”? Powstały dwie wersje zakończenia jego wątku, tylko jedna trafiła do emisji


×
×