M jak miłość: Nowy Leszek! Kto zastąpi Sławka Uniatowskiego w serialu?

Szokująca zmiana w M jak miłość. Na planie pojawił się… nowy Leszek. Czy to znaczy, że Sławomir Uniatowski zniknie z serialu?
M jak miłość, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszek (Sławomir Uniatowski)

Sławek Uniatowski jest niezwykle uzdolnionym aktorsko wokalistą, który zadebiutował w M jak miłość ledwie pół roku temu. Przez ten czas dzięki swojej charyzmie, którą pokazuje jako szarmancki, elegancki i miły biznesmen zakochany w Asi Chodakowskiej (Barbara Kurdej -Szatan), podbił serca widzów serialu. A zwłaszcza – widzek.

Zobacz: Gwiazdy „M jak miłość” kiedyś i dziś. Jak się zmieniły? Od ich pierwszych dni na planie minęło już 19 lat!

Jednak na Instagramie Sławka Uniatowskiego, pojawił się tajemniczy filmik, w którym gwiazdor serialu przedstawia… nowego Leszka. Czy to oznacza, że Uniatowski odchodzi z serialu i zastąpi go inny aktor? Odpowiedz brzmi tak! Ale to będzie tylko moment. Ten nowy Leszek to dubler, który ma zastąpić Uniatowskiego w kłopotliwych dla niego scenach. Czyżby chodziło o … sceny erotyczne? W sumie aktorzy bardzo często korzystają z takiego zastępstwa, żeby nie eksponować niepotrzebnie swego ciała.

Zobacz: M jak miłość odc. 1468. Magda odwoła ślub z Andrzejem! To cios dla wszystkich fanów serialu

Internauci jednak zauważyli, że nowy Leszek, choć nosi takie samo ubranie jak Uniatowski, w ogóle nie jest do niego podobny. Muzyk ma ponad 2 metry wzrostu, a jego następca sięga mu zaledwie do ramienia. Poza tym jest łysy i znacznie grubszy. Jest on zawodowo związany z rajdowymi wyścigami. I możemy wyjawić: to nie dubler w scenach erotycznych a scenach… wyścigu. Czyżby twórcy potrzebowali kaskadera do scen wypadku Leszka? Może chcą go uśmiercić, jak Hankę Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska)? Tego nie wiadomo, ale możemy się spodziewać, że dojdzie do groźnych akcji na planie M jak miłość. Na pewno powieje w nich grozą. Inaczej Uniatowski sam zagrałby sceny kręcone w samochodzie.

Zobacz: M jak miłość (odc. 1465): Barbara odkryje romans wnuczki. Uratuje małżeństwo Uli?


×
×