M jak miłość (odc. 1468): Magda odwoła ślub z Andrzejem! To cios dla wszystkich fanów serialu

Jedna z najgorszych chwil w życiu przytrafi się Magdzie (Anna Mucha) i Andrzejowi (Krystian Wieczorek)! Wszystko dlatego, że Budzyński w M jak miłość zgodzi się reprezentować nowego klienta - bandytę, który zdradził wspólników i postanowił zeznawać przeciwko mafii.
M jak miłość, nie będzie ślubu Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)

W M jak miłość Madzia będzie zła na Andrzeja, że przyjął te sprawę i będzie czuła, że to nie skończy się dobrze. Co ciekawe uwikłana w nią będzie także Jola Kaczmarek (Monika Krzywkowska), kuzynka Adama Wernera (Jacek Kopczyński), która chciała koniecznie wrobić Budzyńskiego w gwałt.

Zobacz: Aleksandra Chodakowska wyczuje, że Olek ukrywa mroczną tajemnicę. Pozna prawdę o zabójstwie Artura?

Magda będzie pełna także złych przeczuć co do nowego zlecenia Budzińskiego.

Powiedz mi, że nie weźmiecie tej sprawy… Ja po prostu czuję… poważne kłopoty! Bardzo poważne… – zacznie prosić narzeczonego.

Niestety, intuicja jej nie zawiedzie. Kilka godzin później ktoś włamie się do mieszkania prawnika i zdemoluje cały apartament!

Boże… Co tu się stało?! – wyduka przerażona Magda widząc zniszczenia w mieszkaniu.

Zobacz: Ślub Izy i Marcina odwołany! To początek wielkich kłopotów w życiu Chodakowskiego

Nic dziwnego, że nie będzie chciała zostać w miejscu, w którym złoczyńcy urządzili sobie plac zabaw. Postanowi uciec tam, gdzie będzie czuła się bezpiecznie – do najlepszej przyjaciółki Kingi (Katarzyna Cichopek), na Deszczową. Andrzej będzie chciał ukryć przed narzeczoną, co tak naprawdę stało się w ich apartamencie. Gdy Budzyński przyzna, że włamanie to dzieło mafii, jego ukochana w końcu wybuchnie.

Tyle złych rzeczy nam się ostatnio przytrafiło… Kłopoty z Łukaszem, moja choroba… Cudem z tego wyszłam… I teraz, kiedy wszystko zaczyna się układać, chcesz na własne życzenie pakować się w coś takiego?! To ja w takim razie nie chcę ślubu! Nie wyjdę za ciebie, słyszysz?!

Włamanie i zerwane zaręczyny. To wszystko zobaczymy już w 1468 odcinku M jak Miłość (emisja we wtorek 5 listopada 2019 w TVP2). Czy mafia będzie dalej ścigać Andrzeja i czy dojdzie do ślubu z Magdą? Oby!

Zobacz: Olek zapłaci za milczenie wścibskiego sąsiada. Morderca z „M jak miłość” uniknie więzienia?


×
×